Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná byla topná sezóna delší, ale loni jsem začal topit v půlce září a ne jinak tomu bylo i letos. Zatím vidím celkem stejný vývoj. A prý údajně všichni měli mít neskutečný nedoplatky a já přitom dostal od bohemky vráceno a ještě mi upravili zálohy, když v grafu viděli rozložení naší spotřeby. Takže je to podle domácnosti, jak velký teplotní požitkáři lidi jsou.
  • Mně také přijde, že topíme pořád stejně. Většinou začínáme topit koncem září, max v prvním týdnu v říjnu a topíme do začátku dubna. A tak je to každý rok. Topíme dřevem, takže nás topení nestojí tolik. Lidé jsou ale pohodlní a radši si zaplatí za elektřinu, než aby si dali práci se dřevem. Od krbových kamen je navíc nejlepší teplo :-) . Na kamna máme napojený nerezový komín, který necháváme pravidelně po každé zimě čistit. I když jsou nerezové komíny nenáročné na údržbu, přesto chceme mít jistotu, že je čistý.

  • To já jsem nedávno dům zateplil a také jsem všude nainstaloval nové těsnění oken a dvěří. Myslím si tedy, že za topení letos oproti předchozím letům zaplatíme o dost méně, takže se dlouhé a tvrdé zimy nebojím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit