Přejít na výpis diskuzí

Topná sezóna začala dříve, někdo si připlatí, jiným náklady nestoupnou

29.9.2017 10:22
red 3 příspěvky

Přestože léto končí až příští týden, na mnoha místech republiky už začala topná sezóna. Je to téměř o dva týdny dřív než loni. Můžou za to teploty, které se pohybují už i přes den okolo 15 stupňů. Topí nejen lidé v rodinných domech, ale plošně začaly přitápět i kotelny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    My už se také pomalu připravujeme na topnou sezónu. Zrovna na začátku tohoto měsíce jsme se rozhodli dokonce investovat do úplně nové komínové sestavy. Tu se nám povedlo sehnat tady: https://www.komin-levne.cz/ Náš starý komín už byl v docela špatném stavu a podle kominíka by to byl hazard, tak jsme raději pořídili nový.

  • ivannavratil386

    No, my doma naštěstí topíme dřevem, takže se nás toto zdražování energií moc nedotýká. Celkově si myslím, že topit dřevem je pořád finančně nejvýhodnější. Jen ta jeho příprava zabere nějaký čas. Já si právě kvůli tomu minulý rok konečně koupil motorovou pilu. S tou to jde o něco lépe. Osobně si myslím, že právě na přípravu dřeva jsou asi nejlepší motorové řetězové pily Husqvarna.

  • U nás doma teda topná sezóna možná začla leda tak v krbu, ale topení máme pořád studené na to mi to přijde ještě zbytečné rozpalovat celý kotel. Takže oproti loňsku žádné změny. A to doufám že pak bude i ve faktuře protože letos nám bylo vraceno, bohemka poslala přeplatek skoro jednu necelou zálohu. Takže máme na to dřevo do krbu aspoň.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit