Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N

  • Která pojišťovna z vašich zkušeností nabízí výhodné životní pojištění? Vyplatí se podle vás obejít všechny pojišťovny a nechat si dělat cenové nabídky? Co myslíte? 

    • Jojo, jak píše Kulisekvlada, dnes už na toto existují různé srovnávače, což je podle mě dost velká výhoda. Člověku to ušetří hodně práce. Sama teď taky přemýšlím nad tím, že bych si sjednala životní pojištění. Tak jsem právě koukala na různé srovnávače a nejvýhodněji mi nakonec vyšla tato pojišťovna.

    • Nejlepší je rozhodně si nechat udělat nabídky od všech pojišťoven, kde by jste si eventuálně byla ochotná pojištění sjednat. Můžete to udělat osobně nebo také přes srovnávač pojištění, kde pak uvidíte nabídky pojištění na jednom místě. Já už využívám jen srovnávač pojištění, protože je to pohodlnější a mnohem rychlejší. 

      • A potom už teda jen jdete do pojišťovny, kterou vám to našla jako nejlevnější? Je to tak? 

        • Nemusíte nikam chodit. To je na tom právě to nejlepší, že nemusíte jít nikam a pojištění si můžete zařídit z domu. Podívejte se na srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ , kde si můžete pojištění porovnat během pár kliknutí. Když se vám bude některá z nabídek líbit, tak máte možnost pojištění sjednat rovnou online nebo případně i po telefonu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit