Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo tj.teda politika,chudáci matky s detmi
  • Proč se nikdo nezabývá opozdenymi platbami hmotné nouze,pak lidí neplatí nájemné a jsou zbytečné vystěhování.Díky soc.úřadům je nejvíce bezdomovců v Ol
    • Vážení stejně nic než můžete a média to nezajímá jen v případě že jste politici nebo celebrity
  • Už by měl někdo zasáhnout ať si na úřadě dělají pořádky v ol
    • Nedivim se že lidi utíkají za hranice.Socky úřednice remcaji ale nebýt lidí na hmotce tak jsou taky bez práce a to bych jim přál tu krizi
    • To by měli,protože tady v Ol je velký bordel
    • To nevíte,že odjakživa platí ruka ruku myje?
  • Bože co ty socky pořád něco chcou a když mají vyplácet tak dělají jako by to šlo z jejich kapse
  • Uchaci matky s dětmi když nesezenou práci musí se dožadovat socky a ještě to trva
  • To je hrozně co se tu v Ol děje socialky si dělají co chcou hlavně že cigosum vyhoví hned mají strach že je podrezou
    • To je hrozně co se na UP v Ol děje to nemá období hlavně že tu ministryně byla!
  • Dobrý den měla jsem 4deti a když jsem byla nucena odkázána na stát tak nebyly problémy se soc.pracovnicemi az teď v Olomouci,dělají si co chcou a výplatní termíny nedodržují..Proč to neřeší ministerstvo práce?,protože lidí se bojí něco rict
    • Ahojky to je pravda také nic podobného nepamatuji,dříve pracovnice byli lepsi
  • Dobrý den proč vybavujeme přednostně žádosti svobodným a ne matky s deckama a este jich necháte měsíc bez peněz? Máte v Olomouci bordel!!!!!
  • Dbre den já by sem chtěl vědět keze rimy v Prostějově dostávají viac peníze a brzy než my tuto v Olomouci?Viděl som to na fejsbuke a mají brzo peniaze a tuto to trva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit