Přejít na výpis diskuzí

Vánoce budou štědřejší, lidé si i více napůjčují. Na to však pozor!

18.12.2017 8:40
Martin Slapnička 4 příspěvky

Češi mají jasno, kolik chtějí za dárky zaplatit. Tisíc korun letos utratí 8,7 % respondentů, kteří podle průzkumu společnosti SANEP představují reprezentativní vzorek domácí populace. Ostatní ale plánují utratit více. "Částku od 1000 Kč do 3000 Kč pak míní investovat do vánočních dárků 22,1 % dotázaných...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • četla jsem článek, že 30% rodičů se zadlužuje kvůli tomu, aby koupili dětem nejmodernější mobil. A světe div se, pak v 16 letech dostanete mobil za 25 tis. Nevěřila jsem tomu, ale kamarád pracuje přímo v prodejně, to vám přijde rodič se starým tlačítkovým telefonem a řekne chci pro dceru ... já bych jí hnala na brigádu, za dva měsíce v létě na to má vyděláno a když už si tedy mermomocí musí někdo půjčovat, tak ať se aspoň podívá na nějaký srovnávač a trochu si o jednotlivých společnostech přečte,napadá mě třeba https://homepujcka.cz/srovnani-pujcek/ tím ale rozhodně nepodporuji, aby někdo půjčoval na vánoce, půjčky tohoto typu v nejnutnější situaci, když se vám třeba rozbijí kamna a hrozí, že umrznete :-) hezké vánoce
  • Oba příspěvky jsou reálné.Jen hlupáci si pujčují na dárky.Jen zloději od druhých.
  • koupit to na co mám a je to v pohodě a hlavně se zbytečně nestresovat není k tomu důvod. *4*
  • Ano, vánoce budou štědřejší, lidé si více napůjčují a pak budou mít další vánoce a ještě štědřejší, exekutoři !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit