Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ".......Zákon počítá s tím, že realitní makléř bude muset mít vysokoškolské vzdělání v právním, ekonomickém nebo stavebním oboru. Jestliže bude mít dotyčný nižší vzdělání, bude muset prokázat, že v oboru pracuje už určitý počet let, nebo ho budou čekat povinná školení zakončená zkouškou.........."
    Je zajímavé, že si úředníci myslí, že VŠ ochrání spotřebitele . Je to zase forma, jak regulovat tento způsob podnikání. Máme tady haldy vysokoškoláků s který si nevědí rady. Proč nikdo neřekne, že se tím nevyřeší nic. Ten vysokoškolák s požadovaným vzděláním to stejnak nebude dělat, protože je placen z výkonu ( provize ) a když bude právník, ekonom, nebo stavař a nebude umět komunikovat tak nic neprodá. Zase někdo něco reguluje, ale vždy záleží na lidech a ne na tom, zda formálně splňuje vzdělání. Když nemá obchodního ducha, tak to nedopadne dobře. Všichni formálně budou kvalifikovaní, ale reality nejsou housky.
  • A popeláři, ti také musí mít vysokou, nebo stačí malá hlava velké ruce?
    Zvol hlupáka a dostaneš hloupý zákon, v pořadí minimálně 255.879 hladová zeď pro neschopné od všehoschopných. Ta vysoká u zdravotních sester se osvědčila co?
    Sestry se teď přehazují vidlemi, nebo to je jinak? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit