Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strany, které sníží daně vytvoří nebezpečnou situaci, protože pokud budou zaměstnavatelé odvádět za své zaměstnance méně peněz budou tyto peníze chybět na důchodovém a zdravotním účtu. Vládnoucí strany pak budou chtít chybějící peníze nahradit vyšší spoluúčastí nemocných při léčbě. Časem to může dospět při náročnější operaci nutností prodat svůj majetek nebo se zadlužit. Viz. třeba USA.
  • Pro všechny politické strany obecně platí totéž, co jsem připojil pod článek poslankyně S. Markové: Zdravotnictví bez poplatků a dostupné pro všechny. Jak by Soňa Marková řešila problémy současného zdravotnictví? Kopie příspěvku:
    Ivo Patta ·
    Soňa Marková, poslankyně, je pedagog s aprobací ruský jazyk a dějepis. Zdravotnictví a ekonomie je pro ní terra inkognita. Jen proto že je politik, jí nedává právo, aby rozdávala svoje diletantské názory občanům. Důkaz? Položím poslankyni S. Markové otázku: Jak je financováno zdravotnictví a co z toho plyne z hlediska krytí nákladů na zdravotní ošetření státních pojištěnců? Příspěvek i s otázkou posílám paní poslankyni na adresu: markovas@psp.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit