testovaci text

Diskuse pro Článek

Voby 2017: Většina stran chce snížit daně a placené nadstandardy u lékaře

9. 10. 2017 – nasepenize.cz

Jedním z nejdůležitějších témat blížících se voleb jsou daně. Některé strany by je chtěly razantně snížit a zrušit chtějí například i superhrubou mzdu. Přinášíme přehled, jaký názor na daně mají ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 2

napsat komentář

čápek (anonym)

Strany, které sníží daně vytvoří nebezpečnou situaci, protože pokud budou zaměstnavatelé odvádět za své zaměstnance méně peněz budou tyto peníze chybět na důchodovém a zdravotním účtu. Vládnoucí strany pak budou chtít chybějící peníze nahradit vyšší spoluúčastí nemocných při léčbě. Časem to může dospět při náročnější operaci nutností prodat svůj majetek nebo se zadlužit. Viz. třeba USA.
10.10.2017
vlákno reagovat

ivopatta tiscali.cz

Pro všechny politické strany obecně platí totéž, co jsem připojil pod článek poslankyně S. Markové: Zdravotnictví bez poplatků a dostupné pro všechny. Jak by Soňa Marková řešila problémy současného zdravotnictví? Kopie příspěvku:
Ivo Patta ·
Soňa Marková, poslankyně, je pedagog s aprobací ruský jazyk a dějepis. Zdravotnictví a ekonomie je pro ní terra inkognita. Jen proto že je politik, jí nedává právo, aby rozdávala svoje diletantské názory občanům. Důkaz? Položím poslankyni S. Markové otázku: Jak je financováno zdravotnictví a co z toho plyne z hlediska krytí nákladů na zdravotní ošetření státních pojištěnců? Příspěvek i s otázkou posílám paní poslankyni na adresu: markovas@psp.cz
9.10.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.