Přejít na výpis diskuzí

Voda zdražuje, kde se dá výźnamně ušetřit?

2.2.2019 0:40
Redakce NašePeníze.cz 2 příspěvky

Přestože si české domácnosti stěžují na neustálé zdražování, ještě stále se nenaučily šetřit a samy se tak naprosto zbytečně připravují o nemalé peníze. Jak ukázal průzkum společnosti Henkel, tak při čištění zubů nezavírá tekoucí vodu čtvrtina Čechů. Ročně tak úplně zbytečně vyplýtvají a následně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386

Pěkný článek. Já osobně si myslím, že pokud má člověk tu možnost, tak je úplně nejlepší vodu čerpat z vlastní studny. Právě kvůli tomu neustálému zdražování vody jsem se rozhodl pro obnovu naší studny. Byla několik desítek let nepoužívaná, takže na ní bylo docela dost práce a bylo potřeba koupit nové čerpadlo, nicméně když jsem zkoušel srovnávat kvalitu vody, která teče z obecního vodovodu a vodu z naší studny, tak mi přišlo, že ta ze studny je o dost kvalitnější.

• Jo jo, šetřit by se mělo, a to nejen vodou. Lidé pak vyhazují prachy z okna a pak si musí půjčovat na kdejakou hloupost. Kdyby vás to ale fakt zaujalo, tak doporučuji vyzkoušet tyhle tipy: www.penizeamy.cz/2018/sporeni/setrite-ale-nestaci-to-pojdme-se-podivat-kde-se-jeste-da-usporit.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit