Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud nejste milionáři, asi pro vás bude lepší starý byt. Nejedná se totiž logicky o tak vysokou investici. My jsme si koupili starší byt od známých před několika lety a rekonstruujeme podle potřeby. Například teď jsme řešili PVC podlahy a jsou fakt super. Člověk jde krok po kroku a ve finále celý byt stejně přizpůsobí obrazu svému.

  • Před podobnou otázkou jsem před pár měsíci také stál a nakonec jsem zvolil novostavbu. Jsem za to rád. Jen teda to stěhování bylo celkem náročné, protože jsem se stěhoval skoro přes polovinu republiky. Naštěstí mi ale se vším pomohla tato firma http://www.prepravuj.cz/ na kterou jsem narazil tak, že jsem si do vyhledávače zadal "stěhování Kladno"

  • tarpedivan

    Bydlet v novostavbě by se mi líbilo, ale bohužel je to dost drahé. V mém případě tedy vyhrál starší byt, který jsem si postupně zrekonstruoval. Zrovna letos jsem například dělal nové podlahy. Po dlouhém rozhodování jsem si řekl, že asi nejlepší volbou by byla klasická dřevěná podlaha. Myslím si, že skvěle ladí se zbytkem bytu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit