Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Jak mám
    bojovat proti podle mě neopodstatněné výpovědi ze strany zaměstnavatele?


    • Proti
      každé výpovědi se můžete bránit. Tedy pokud jste ještě nic nepodepsal,
      například výpověď dohodou. To je lepší nikdy nepodepisovat, pokud to není
      přímo vaše vůle, kdy chcete odejít.


      • Jak se
        mohu bránit?


        • Podívejte
          se na stránky neplatnyvyhazov .cz, řeším u nich minulého zaměstnavatele, kdy to vše vezmou na
          sebe - peníze za soudy, právníka. Pokud to dopadne dobře, tak dostanou
          domluvenou provizi z vysouzené částky. Jinak nebudu platit nic.

  • sanskrybastr

    Velmi užitečný článek. Díky mockrát. Já se brzy chystám ve své práci také podat výpověď. Není to z toho důvodu, že bych v ní byl nějak nespokojený, ale spíše z toho důvodu, že se mi nedávno podařilo narazit na mnohem lepší pracovní nabídku za lepší peníze. Mimochodem, pokud se také chystáte podat v práci výpověď, tak by vám možná mohl přijít vhod i tento článek.

  • Díky za článek. Zrovna jsem nastoupila do nové práce, tak jsem si pro jistotu hledala, jaké jsou podmínky výpovědi ve zkušební době a vůbec celkově při ukončení pracovního poměru, abych když tak byla připravená, ale doufám, že to nebudu potřebovat.
  • Dobrý den, dal jsem k poslednímu dni v měsíci výpověď. Původně mi bylo slíbeno, že mě pustí bez problémů hned. Nakonec, pro nedostatek lidí, jsem dostal 2 měsíční výpovědní lhůtu. Jenže, já potřebuji odejít hned. A ještě se chci zeptat, co se stane, když na ty dva měsíce už odmítnu přijít do práce
    • Dobrý den , 

      to by mě taky zajímalo. Vzali mě do nové práce , ale mám dvou měsíční výpovědní lhůtu. Domluvili jsme se na dohodě, že mohu odejít,ale není dostatek zaměstnanců tak mě pustit nechtějí, jáale chci nastoupit do nové práce. Dá se to nějak obejít?

  • Dobrý den, jsem po vážně onkologické operaci a následně po léčbě chemoterapiemi,na nemocenské jsem byla rok a chtěla pouze prodloužit nemocenskou o tři měsíce,ale na ČSSZ lékařka ohodnotila můj stav na plný invalidní důchod,byla jsem zaměstnaná, tudíž neschopenku mi lékařka již ukončila, nevím k jakému datumu mám směřovat výpověď,jestli k datumu ukončení neschopenky? děkuji moc
  • Výpověď
  • Dostala jsem výpověd pro dlouhodobou ztrátu zdrav.způsobilosti a odvolala jsem se k lékařskému znalci.V případě,že můj zdrav.posudek bude,že můžu dál pracovat je zaměstnavatel povinen mou výpověd ve výpovědní lhůtě zrušit a vrátit mě zpět na mou pozici v práci?
    • Zkuste se obrátit na https://www.cikr.cz/sluzby/pracovni-pravo/. Vyznají se v tom a před rokem u nich manžel řešil výpověď z práce, kvůli zdr.úrazu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit