Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme si do rodinného domku koupili nejdříve jeden robotický vysavač na zkoušku, abychom zjistili, jak to vlastně funguje a zda je schopný vysát podobně jako člověk klasickým vysavačem. Jelikož se nám tento stroj skutečně osvědčil, tak jsme se rozhodli zakoupit ještě druhý kus, který jezdí v patře, protože po schodech by se nám ten první nahoru zcela jistě nevyšplhal :-) Z vlastní zkušenosti mohu doporučit, za ty peníze opravdu hodně muziky.

  • Hlavně většina produkce Roomby nepatří mezi zrovna super vysavače.
  • Vybral jsem si robota od značky Concept. Sice jsme byl trochu nedůvěřivý v čínské modely, ale jsem nakonec spokojen. Dobrý robotický vysavač je dnes za dobrou cenu.

  • Roombu bych fakt nekupoval, jsou to predrazene vysavace, mnohem lepsi jsou treba Tesla nebo Xioami, ted je maji navic v Alza ve sleve takze vyjdou i cenove lip

  • Na výběr je nepřeberné množství typů a modelů, takže doporučuji otevřít nějaký test robotických vysavačů, ať nesáhnete vedle.

  • Doporučujeme podívat se na test robotických vysavačů na Všeuměl.cz.

  • No tak zaleží co zohledňujete. Tady třeba Roomba vyhrála :).

  • Já mám roombu doma a nemůžu si stěžovat. Vysaje perfektně i zvířecí chlupy na koberci, má dlouhou výdrž baterie a super se orientuje. Vybírala jsem ho podle nějakého testu na https://www.arecenze.cz/test-robotickych-vysavacu/ a jsem fakt nadšená. Jen by mě teda zajímalo, jaké data to údajně odesílá. 

  • Zdravím. Bohužel musím konstatovat, že v poměru cena / výkon opravdu vychází nejlépe čínský Xiaomi. Nejenže patří mezi nejlépe hodnocené robotické vysavače u nás, ale také v německých testech.

    Jak je to se "špehováním" u Xiaomi můžeme vést dalekosáhlé diskuze :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit