Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den

    Prosím o radu, vzali jsme si být v Orlové do pronájmu na 3 roky stim že to budeme dokupovat formou nájmu a zbytek částky doplatím při předpisů na družstvu, tím pádem jsem udělali rekonstrukci cca za 130000 korun, platíme pravidelně nájem se sousedy máme hezky vztah, bez problémů jenom že problém nastal u pronajímatele, rozhodl se že si chce být nechat, a nechce nám ani vrátit naše nasetrene ani za rekonstrukci, jelikož být byl ve stavu takovém, že byl zdemolovany, do 31.3 máme smlouvu a majitel chce abychom se k 1.4 odstěhovali, ale vím že máme podle oocasnskeho zákoníku právo na 3 mesicny výpovědní lhůtu, mám 4 naše děti a 3 vnoučata v pěstounské péči, tudis jich mane 7 smlouvu budoucí nám celou dobu nepodepsal tvrdil že je čas že se to vyřeší při podpisu práv na družstvu, což lhal a celou dobu nám vyhrožuje, jak se máme prosím bránit? Nechce nám vrátit ani polovinu za rekonstrukci ani to co máme unho nesetreno!!!! Předem děkuji za rady. 

  • Dobrý den

    Prosím o radu, vzali jsme si být v Orlové do pronájmu na 3 roky stim že to budeme dokupovat formou nájmu a zbytek částky doplatím při předpisů na družstvu, tím pádem jsem udělali rekonstrukci cca za 130000 korun, platíme pravidelně nájem se sousedy máme hezky vztah, bez problémů jenom že problém nastal u pronajímatele, rozhodl se že si chce být nechat, a nechce nám ani vrátit naše nasetrene ani za rekonstrukci, jelikož být byl ve stavu takovém, že byl zdemolovany, do 31.3 máme smlouvu a majitel chce abychom se k 1.4 odstěhovali, ale vím že máme podle oocasnskeho zákoníku právo na 3 mesicny výpovědní lhůtu, mám 4 naše děti a 3 vnoučata v pěstounské péči, tudis jich mane 7 smlouvu budoucí nám celou dobu nepodepsal tvrdil že je čas že se to vyřeší při podpisu práv na družstvu, což lhal a celou dobu nám vyhrožuje, jak se máme prosím bránit? Nechce nám vrátit ani polovinu za rekonstrukci ani to co máme unho nesetreno!!!! Předem děkuji za rady. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit