Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zájem o P2P půjčky byl velký hlavně když byly nízké úroky, to si každý chtěl vyzkoušet jaké to je když půjčí sousedovi, ale dá se půjčovat i v dnešním světě. Co já tak třeba dělám tak je to, že si vybírám komu na co budu půjčovat. Teď nedávno jsem investovala do půjčky pro důchodkyni, která potřebovala nutně koupit novou ledničku.

 • Asi bych si úplně nebral půjčku jen na dárky. I když vím, že spousta lidí to takto dělá. Podle mě je to ale hloupost. Nicméně neříkám, že nad půjčkou v současné době nepřemýšlím. Jen teda v mém případě by šla na podnikání. Čeká mě teď totiž založení s.r.o. a s tím je spojená spousta výdajů, takže by se mi peníze navíc určitě hodily. 

 • Půjčkyjsou zlo, ale občas člověk nemůže jinak. Každý by si půjčky měl aspoň srovnat u nějakého srovnávače půjček, aby nenaletěl.

 • Taky jsem si na Vánoce bral půčjku. Jsem však ale rozumný, takže jsem si samozřejmně pečlivě vybíral od koho si peníze půjčit, v tom mi dost pomohlo srovnání přes https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ , díky kterému jsem měl jasný přehled o tom, kdo mi dokáže půjčit nejvýhodněji.

 • sanskrybastr

  Zadlužovat se kvůli vánočním dárkům je podle mě jedna z největších hloupostí. Než abych se zadlužil, tak si raději udělám skromnější Vánoce. Něco takového mě čeká nejspíš letos. Všem dám jen nějaké maličkosti a ten největší dárek dostanou děti, protože ty se na Vánoce vždy těší nejvíc. Letos to vidím třeba na takovouto trampolínu: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/trampoliny/aga-sport-fit-trampolina-305-cm-10-ft

 • Nabízíme půjčku až 100 000 000 Kč ...Obchodníkům nabízíme půjčky;
  dělníkům; státní zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci a studenti. Výhodná
  úroková sazba a splatná v závislosti na výpůjční lhůtě. Kontakt: borut.martin@gmail.com  / Whatsapp  +33644684281

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit