testovaci text

Diskuse pro Článek

Zájem o penzijní připojištění klesá, lidé hledají jiné způsoby spoření

22. 8. 2017 – nasepenize.cz

Češi si stále více uvědomují nutnost naspořit si vlastní prostředky na penzi. Podle doborníků, si však odkládají příliš málo. V některých státech Evropy si lidé odkládají i 10 procent ze svých příjmů.

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

Petr (anonym)

Sporte komerčně po roce spoření dostanete vklad zpět a pak každý měsíc 10% sporite 90% dostáváte zcela pravidelně.
11.3.2018
vlákno reagovat

Hesy (anonym)

2018 - vyučtování penzijka u Č.spořitelny , docela jsem zažila šok , poněvadž je tam míň,než co jsem tam vložila ! Přišla jsem během dvou let o 8 000 ! Jsem důchodce a taková suma je pro mne hodně peněz.
A to budou pořád tvrdit , že lidi o své vložené peníze nepřijdou? *10*
Je to zlodějna posvěcená státem ! *10* *16* Již nikdy víc ! Lidi lákají na státní příspěvek,ale ten vám stejně seberou,takže o čem to je ?!! *10* *16* *16* *16* *16* *16*
Máte ještě někdo s tímto vynikajícím zlodějským fondem negativní zkušenosti?
Ozvěte se,ať lidi ví,co jim hrozí ! *7*
9.2.2018
vlákno reagovat

Patrik Mach (anonym)

Nechci nic říkat, ale podle mě je už dobrý krok, že si větší procento vůbec něco odkládá. Ve svém okolí mám spoustu lidí, kteří tohle téma absolutně neřeší a asi to nechávají na osud, ale člověk zadarmo nic nedostane, logicky. Sám se ve světe ekonomiky a peněz celkově neorientuju natolik abych dával nějaké moudra. Mám člověka od partners kterej mi dost věcí osvětluje a spravuje mi peníze už několik let. A když člověk ví, kam peníze investovat, kde budou narůstat tak tolik nezáleží na částce, logicky čím víc, tím lepší budoucnost. Jenže spousta rodin žije na dřen a nejsou schopni. Myslím si, že je dobré mít rozjeto víc smluv ruzných druhů, tím pádem někde investuji a může to být jak na houpačce, ale někde je jisté spoření. Lidé v dnešní době spíš mají v tomhle nedostatky.
22.8.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.