Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kéž by ty technologie byly na ovládání jednodušší než je tomu dnes. Vždyť já když dostanu do ruky třeba tablet, tak vůbec nevím, jak najet na internet. Spouštění těch aplikací by se mělo dělat třeba na nějaké fyzické tlačítko. Oni si myslí, jak je to všechno easy. Magoři.

  • Prosím o radu . V březnu jsem zakoupil vAlza tábor Tablet Lenovo . Již 3x se mě vždy pprojeb¨vila stálá závada, tablet prostě nešel zapnout . Po 2x mě reklamaci na Alza v praze reklamaci uznali, výrobek opravili, ale po 14 dnech chodu se opět stejná závada projevila, takže již potřetí za sebou . Tuto závadu jsem reklamoval na Výdejním středisku Alzy v Táboře, kde pvedoucí tablet vyzkoušel a konstatova, že skutečně nejde zapnout a že v pořadí již 3 stejná raklamace platí, a napsal dobropi o nvácení peněz . Jaké ale překvapení že balíček cestou přišel dle vyjádření prý soudního lsoudního znalc přišel v pořádku, což tomu nevěřím. Jako zákazník mám právo po konstatování vedoucího Alzy v Táboře že na tabletu je již opět závada odmítám aby v Alze v praze jakým koliv manipulováním záva po třetí poruše opravovali .
    Moc prosím poraďte starému důchoci . Moc děkujia přeji hezký den . Oldřich píha Dráchov 83 39201 Soběslav - mobiů 704028575 - nebo 732412742
    • Dobrý den, Oldřichu, můžete se nám prosím ozvat do poradny Lenovo na adrese http://emea-helpdesk.lenovo.com/cz/cs/ ? Pokusíme se Váš problém vyřešit. K dotazu prosím uveďte i čísla servisních požadavků. Díky. Vojta, Lenovo Ambasador

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit