Přejít na výpis diskuzí

3, 2, 1… ZÁŽEH!

24.6.2014 8:20
Lukáš Grygar 9 příspěvků

Kdy naposledy jste na internetu viděli něco, co vám vzalo dech? Kočka, která se ráda koupe? Milé. Děvče, které si kulmou upálí loknu? Vtipné. Ale dechberoucí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V první řadě ať se dopisovatelé naučí český pravopis!
 • Dobrý den, vítám každý pokus (a douf., že nezůstane jen u toho po-kusu..) přiblížit úchvatné objevy vědy co nejširšímu publiku (nesmí to ale sklouznout do populárně- bulvárního tvaru!!) neboť to pak snad ve větším měřítku pozná malichernost našeho pozemského hašteření se o zcela zanedbatelné "maličkosti" (od politiky až po nepoložené prkénko na záchodě) oproti nekonečnému a do DETAILU nemožného prozkoumání zákonitostí fungování Všehomíra (nebo také Časoprostoru, chcete-li.) Závěrem bych chtěl v těchto intencích zareagovat na hrubě nesprávné názvosloví (SORRY JAKO !!!) použité v článku: Zcela zásadně mě irituje pokud někdo o kosmické raketě (myšleno 1., 2., případně 3.stupeň pohonné jednotky včetně přistávacího "pohonu" - lépe češtinsky i logicky by snad bylo "brzdiče" - ) napíše, že je to vesmírný tahač! :-) Je přeci nad slunce jasnější (a to i pro nás bulvární čtenáře vědeckých polemik), že se NEODDISKUTOVATELNĚ JEDNÁ O NEBESKÝ "TLAČIČ"!!! ;-P
  Hodně zdarů na poli novinářsko-vědecko-popularisačním a také ekonomicko-tržním přeje s pozdravem:
  " BYL JSEM ZDE! "
  van Thomas
 • Text Vašeho příspěvkuVe vesmíru jak známo se souložit nedá, takže čo by som tam robil ?
  • Ale přec: zase ve stavu beztíže se vám daleko snadněji "postaví", nebo ne?? :-D
   van Thomas
 • ostapkotab
  Zajimave informace,diky a pokracujte *1*
 • ChlupataDeka
  Nedd je sólový projekt, nebo se časem zapojí vícero autorů? Díky za odpověď, váš web je boží!
  • Možná se časem zapojí i Magor Zeman! Ten nám přece také ve svém SEQUENČÍM seriálu předkládal "neuvěřitelné objevy a teorie", že?! :-)
   van Thomas
 • No jo, soudruzi, kdy už ale konečně poručíte tomu Větrudešti, kdy má pršet a kdy vát?
  • Větrům bych snad dokázal poručit regulovanou stravou luštěnin, ale s tím deštěm si nejsem ještě zcela jist. Možná bych se na to mohl zeptat Sama Hawkinse a Oldy Šetrnýho, kterak to dělali s tím zapalováním kaktusů a prérie, jestli se nepletu, hehehe..
   van Thomas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit