Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Částečně souhlasím s tímto tvrzením, ale trochu jinak než Bento a jeho kolega. Podle mne vesmír tu byl odjakživa, ale jednoho dne, jedné vteřiny nastal nějaký nezvratný řetězový proces, který způsobil kolaps tehdejšího vesmíru, který není dnes a obrovská celovesmírná řetězová reakce způsobila zhroucení tehdejšího vesmíru do sebe a vzniknutí nového dnešního vesmíru. Což se podle mé úvahy možná stalo už nesčetně krát a nesčetně krát se to ještě zopakuje. Avšak nejen lidský život, ale existence celé jedné geniální civilizace jako je ta lidská i kdyby trvala milióny pozemských let je v porovnáním s časovou délkou pouhý časový zlomek. Nikdy jako lidstvo na toto nenajdeme odpověď, protože i kdybychom měli nekonečné možnosti vždy se můžeme dostat pouze do bodu 0, za bod nula se nelze dostat. Protože to co se stalo před obrovskou vesmírnou řetězovou reakcí a co k ní vedlo nelze zjistit i kdybychom tu na světě existovali klidně další miliardu pozemských let a poslali do vesmírného prostoru miliardu nejmodernějších technologií...

    Teorie toto tvrzení potvrzující je velmi stará a defacto velice známá. Jing a jang.

    Alias obecně Newtonem popsána na zákonu sil, jako Zákon či princip akce a reakce.

    Veškerá hmota a energie, která je uvolňována do prostoru někde vzniká a někde zaniká, něco ji pohlcuje a spotřebovává či přeměňuje na něco jiného.

    A jednoho osudného dne a jedné osudové sekundy dojde k tomu, že se opět vše zhroutí samo do sebe a začne znovu...

    A toto se bude opakovat nesčetně krát triliardy triliard pozemských let, resp. časové nekonečno let...

    Jednou tedy bude existovat jiná civilizace, která se bude vyvíjet a pátrat po tom samém a nikdy nedojde k cíli a to se bude nekonečně krát opakovat...


  • tatka1

    Nejdříve je zapotřebí si odpovědět co je to vesmír a pak teprve na to ostatní. Má představa je že naše těla jsou také vesmírem pro vše živé z čeho se tělo skládá včetně mikrobů.  Mi jsme pak ti mikroby v našem vesmíru který nejme schopni pochopit stejně jako ty mikroby nechápou co je to ten jejich vesmír. Já tomu našemu vesmíru říkám bůh který má schopnosti nás lidi a vše ostatní řídit. Stejně tak jako mi lidé řídíme osudy těch mikrobů v nás. Pokud nám škodí zbavujeme se jich a obráceně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit