Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jiného než podvod to mohlo být? Jako celá alternativní medicína a její guruové...
  • Musím rozhodně souhlasit se závěry vjedy a vyzvat k radikálnímu zatočení se všemi pavědeckými šarlatány a podvodníky. Jediná správná metoda léčby je vjedecká chemo a radioterapie. Každý musí uznat, že nejzdravější lidé byli například pacienti v Hirošimě a Nagasaki po zásahu plošného ozařování. *6* Jestli měl někdo z nich rakovinu, tak byla stoprocentně zničena. Nechápu, proč například lidé houfně utíkali z Černobylu. Nevděčníci. Copak nechápali jaké blahodárné dobrodiní se jim činí? A co se týká chemoterapie, já například denně do sebe liju litry nápojů slazených blahodárným aspartamem a jak jsem zdravý. Před dvěma lety jsem ve sklepě objevil potkana. Dal jsem tam jed na krysy a co myslíte, že se stalo? Pravda, potkan sice chcípnul, ALE NEZEMŘEL NA RAKOVINU. Pokud nějakou měl, tak ji ten jed spolehlivě zlikvidoval. Ale různých šarlatánů a podvodníků je všude spousta. Vzpomeňme například jen údajného profesora Otto Wartburga, nositele Nobelovy ceny z roku 1931 V ROCE 1923 prý objevil příčiny rakoviny, znečištění trávicího traktu a překyselení organismu. Jen považme, jak dokázal tento vychytralec obalamutit komisi udělující Nobelovku. Musíme být NEUSTÁLE VE STŘEHU PŘED PODVODNÍKY A LHÁŘI. Stát by měl mít právo každého nemocného rakovinou násilím internovat i proti jeho vůli, nejlépe uvnitř reaktoru jaderné elektrárny a sypat do něj pro jeho vlastní blaho chemo po kilech ne-li tunách. Musíme nevědomé hlupáky násilím pro jejich dobro ochránit před samozvanými léčiteli a zbavit nevědomé zaostalé lidi povinnosti a zodpovědnosti rozhodovat o svém vlastním životě. *6*
    • Dobrý den musím nesouhlasit stím překyselením žalutku je to vážně pravda!Já sama jsem mněla překyselený žaludek již v těhotenství i po nevěnovala jsem tomu pozornost a sem tam brala renie ale nicnezabíralo nakonec mně doktorka poslala na sondu do žalutku a zjistili že jsem tam mněla bakterii pyloris nasadili mi lédžbu antibiotikama a práškama na žaludek a záhy na to měsíc či dva se mi oběvila bulka v třísle byla to rakovina limfa uzlin nastalo to z překyselení žaludku a z dlouhodobého stresu,následovala operace vyříznutí 26 limfa uzlin a ozáření již jsem 9let OK jím vše piji kafe nekouřím!!!!Na ozářenou nohu v třísle jsem mazala rakytníkoví olej a v době ozáření jsem pila lapacho čaj a vyhýbala jsem se jen kávě.A víte co je na tom skvělí že moje mysl se ubírá jiným smněrem nestresovat se a nebýt obézní a navíc co ktomu přispívá jsou cukry vyhýbejte se jim vážně škodí a pšenice vede k překyselení jížky a vyhněte se jídlům co překyseluje žalutky.Můj závěr nejsem lhářka ani podvodnice moje čistá pravda a pozorování lidí co je vedlo k rakovině.(stres,překyselení organismu obezita)Zdravím Šárka
      • Omlouvám se za drobné chyby ještě jedna věc jeste citrony ničej rakoviné bujení a med.Mnějte se rádi a berte to jako chřipku a nahodte organizmu restart tak jako když má váš PC vir.Šárka
  • ano hanebnost o je správné slovo, a také hyenismus, tahle slova sedí nejen na tuto autorku, ale i na všechny guru alternativního léčeni, kteří obelhávají lidi v úzkosti a strachu, je to srovnatelné s vraždou a to ani nemluvím o těch, kteří uvěřili zločinným tlacghalům a nepodstoupili dosažitelnou léčbu a sami sobě a někdy i svým blízkým znemožnili uzdraveni
  • No a co, že to nefunguje? Ti chudáci co tomu uvěřili již asi nežijí, to nevadí byznys je byznys. Prachy jsou doma a jak řekl velitel roty v Černých baronech : Kefalíne, lidí je jak sra....
    • Vcelku by mne zajímalo,jak byste reagoval být na místě člověka,jenž by se chytil tohoto stébla.... Ovšem vlastně nezajímalo. Lidí sice je jak sra... to je bez diskuze,ovšem to bychom mohli pokračovat ve výčtu těch,kteří by neměli žít??? Co takhle ti,kteří se bez umělého oplodnění nepočnou,natož aby se narodili??.. A nebo ti,kteří by bez pokročilé medicíny po příchodu na svět nepřežili ani vteřinu?.... Či ti,kteří se narodí s takovými potížemi,že mají dopředu verdikt ohraničený diagnozou konkretním věkem či ti,o jejímž bytí rozhodnou jiní ve válkách a co ti,kterým ublíží postupně samo lidstvo svým vývojem a ekonomickou rozpínavostí......... Hm a co tak selekce,založená třeba na rase či inteligenci?... Proč vlastně plýtvat zdroji a vším na záchranu jednotlivce,když jinde nemá lidský duch pražádnou cenu?.....Mankote! Jsou to asi bláboly,ale co když na tom něco je? Co když začne převládat názor,že selekce založená na jakémkoli základě má svůj důvod a stane se realitou???? Modleme se/ať už k Bohu,osudu či jen k lidství/ať se nedožijeme doby,kdy se bude lidstvo o tomto rozhodovat,protože dojde-li k tomu v ten den v podstatě už lidstvo jako takové stejně přestane existovat!!!!!! Takže zkusme zapomenout na zlé,poučme se nerozhodovat za vyšší moc a víc ŽIJME TEĎ. Málokdo se tím řídí v umírněné formě a v jakési symbioze se zdravým rozumem,ale dovolte mi pojmenovat zbožné přání znějící:CARPE DIEM -- užívej dne -- a já dodávám aspoň někdy!!! O.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit