Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ten, kdo nemá o tématu žádný přehled, by neměl psát příspěvky...nejhorší jsou ti ukřivdění...že tento národ neumí česky, je stará skutečnost...zajímalo by mě, co si myslí děvče o dopisu od milého, který je plný hrubek...pokud ovšem není sama  blbá....

  • ...ten, kdo nemá o tématu žádný přehled, by neměl psát příspěvky...nejhorší jsou ti ukřivdění...že tento národ neumí česky, je stará skutečnost...zajímalo by mě, co si myslí děvče o dopisu od milého, který je plný hrubek...pokud ovšem není sama  blbá....

  • ...ten, kdo nemá o tématu žádný přehled, by neměl psát příspěvky...nejhorší jsou ti ukřivdění...že tento národ neumí česky, je stará skutečnost...zajímalo by mě, co si myslí děvče o dopisu od milého, který je plný hrubek...pokud ovšem není sama  blbá....

  • V nekterych diskusich mam stopku a z Tiscali mi opet nenapsali proc, jen mazou prispevky...

    Cenzura jako za totality...

  • Otzi nebyl pračlověk, tupci


  • Hmmm - a co takhle - vecny spech, stres, prepracovanost, nedostatek spanku a odpocinku, vsechny ty sragory v potravinach, znecistene zivotni prostredi...atd...atd...

    A Ötziho nemusi pitvat...

  • Už ruský (i když de facto z židovského etnika, které bylo a je - hlavně v (stále) zaostalém Rusku - vždy intelektuálně podstatně na vyšší úrovni, než zbytek populace na Zemi) vědec Ilja Iljič MEČNIKOV vnesl do teorie trávení poznatek, že stáří je důsledkem otravy těla produkty některých mikroorganismů ve flóře lidského střeva. 

    Jako prostředek proti množení těchto mikroorganismů (zejmona tzv. "hnilobných bakterií") doporučoval stravu obsahující mléčné fermentované bakterie, především jogurty, bulharské "kyslo mljako" a kefír

    Jeho poznatek je dodnes platný....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit