Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo Sůvo za bolševika nebo nacistů či aktuálně ČLR by se poplašné zprávy nešířili ani šířit nemohou neb co se bude šířit rozhodne stranický kabinet , to už tady bylo .Pokud vím tak  v lednu tvrdit že se to z té Číny může rozšířit do celého světa byla poplašná zpráva . No a aby jste v tom nebyl sám tak varovat před výzkumem netopýřích virů laboratorně zkombinovaných se SARS bylo v roce 2015 považováno světovou vědeckou komunitou za nepodloženou poplašnou zprávu i když to řekl vědec z Pasteurova ůstavu v Paříži , tvrdit že na jaře je lépe protože nás čeká léto a na podzim bude hůř znamenalo v České republice opovržení hodné chování neb jsme to zvládli v létě na jedničku. 

  Tak R<1 a Cov19 <35km(20mil)

  jo a hodně mrazivých jasných zimních dnů a co nejvíc čerstvého vzduchu (bacha smrádek ale teplíčko nemusí být úplně to pravé )

  netopýry nechte na pokoji , neb jsou užiteční , nejezte luskouny protože ulovit něco co se v době ohrožení nehýbe je nemorální , cibetky nechte tež na pokoji a kafe si dejte normální , rybí trhy jsou užasné i když smrdí.😇!!!!!

 • Článek nese znaky šíření poplašné zprávy. Nejenomže straší lidi, ale tím, že se opírá o tzv. " vědecké kapacity" znevažuje vědeckou obec tím, že prezentuje názor nějaké skupinky lidí, která se snaží zviditelnit a vydává jej za obecně platný. Tak je potřeba se podívat na to, co jsou tyto kapacity schopné stvořit. Tady je adresa na jednu z takových prací ( https://www.mix24.cz/jaroslav-flegr-protahl-exponencialni-krivku-do-konce-prosince-a-zjistil-kolik-lidi-bude-umirat-o-vanocich/ ). A protože by bylo nošení dříví do lesa ve snaze to komentovat, tak tady je již provedený komentář ( https://www.zvedavec.org/komentare/2020/10/8480-model-poctu-mrtvych-od-profesora-flegra.htm ).

  Z odkazu cituji: "..Z modelu profesora Flégra, zcela jednoznačně vyplývá, že to nejhorší Českou republiku teprve čeká. Počet denních úmrtí na Covid v ČR totiž dosáhne úrovně 1 milionu úmrtí denně k 1.4.2021.Ke dni 1.5.2021 bude situace ještě hrozivější a počet úmrtí na covid dosáhne více než 8 milionů mrtvých denně.Na začátku prázdnin roku 2021 bude denní počet úmrtí na Covid v České republice dosahovat úrovně více než 4 miliardy mrtvých za den a 1.září 2021 pak bude denní počet úmrtí Čechů na úrovni 268 miliard mrtvých občanů České republiky na covid denně.O Vánocích roku 2021 pak každý jeden den zemře na Covid více než 137 tisíc miliard občanů České republiky!"

  Koronavir? Běžné lidské koronaviry se kterými lidstvo žije od nepaměti, ale najednou od roku 2002 tzv. další lidské koronaviry: SARS, MERS.  Odkuď to najednou spadlo?  Svádí to na zvířata- cibetky, kávová zrnka, která prošla trávicím traktem cibetek (cibetková káva) atd. No to ale cibetky dělali i před rokem 2002 a káva se pije od 19.století.  Zato hrátky s genetickým inženýrstvím před tím člověk nedělal. Takže zvířata v tom asi nejedou.Sdělovací prostředky typu ČT a spol. papouškují to co jim naservíruje ČTK. A ČTK stačí naplnit informacemi, které potřebují dostat mezi bezmozky. Tak proto ta hysterická "informační" čísla, kde je kolik nakažených Covidem. Všimněme si. Prymula vystřídal Vojtěcha a hned tady máme "nezvladatelný" vývoj hrozné nemoci se stále se zvyšujícím počtem nakažených. Je sice víc než pravděpodobné, že Covid-19 je výsledkem činnosti genetického inženýrství v nesprávných rukách a autor se k tomu nehlásí. Ale i v roce 2003 se s tím lidský organismus popral aniž do toho pomazané hlavy mohli zasáhnout. Bohudík. Zdá se, že si vzali z roku 2003 ponaučení, tak se to snaží podchytit hned od začátku všelijací Gatesové, Prymulové atd. Inu kšeft je kšeft i kdyby po nich nezůstal kámen na kameni. Celkem poučný je článek ( https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2012/cislo-1/sars-kapesni-pandemie.html ) zvláště odstavec " Léčba a vývoj virostatik proti SARS ". Tak buď ať kápnou božskou, kdo ten Covid-19 splácal, nebo se nenechme strašit koronaterorem. Čísla mluví jasně: MERS úmrtnost 3-4 z 10 tj. 40%. Covid-19 reálná úmrtnost 0,18 procenta ( https://www.wikiskripta.eu/w/Koronaviry , https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/umrtnost-na-covid-19-je-podle-studii-mnohem-nizsi-nez-uvadeji-statistiky-40321553 ).

  • tady jde o nakažlivost !!!!poté o škody na zdraví a úmrtí , ono se to děje tak nějak postupně jak je na tomhle světě zvykem a srovnání s MERS nesedí neb ne každý má na světě v garáži velblouda🙂

 • Pane Jégl

  Kdo Vám dal právo strašit naše lidi. Čím máte Váš názor podložený. Další novinář, který si myslí ,můžu si psát co chci, hlavně ať to má šťávu a lidi to čtou.

  Sůva Rudolf

  • Pavel.Jegl

   Pane Sůvo, 

   patrně jste nepostřehl, že informuji o studii, která je zde:

   https://www.bisop.eu/?p=322

   V článku je hypertextový odkaz pro "naše-vaše lidi".

   Žijeme snad v zemi, kde neexistuje právo informovat o alternativách dalšího vývoje, byť nejsou růžové?

   Add: pokud se podíváte na statistiku:

   https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19?utm_source=general&utm_medium=widget&utm_campaign=covid-19

   musí vám být jasné, že tady nikdo nestraší.

   • už někomu dát k uvažování dvě možnosti či nedej 😇 více možností může vyvolat zmatení či poruchu chování daného jedince. Tak snad to nedopadne že  bude cenzorovat člověk pro něhož vůbec vlastní názor znamená ohrožení. Tak "informujte" ve zpravách  jen o kombajnech co sečou klasy i v zimě či o pětiletce v " tisícileté říši" a ne že někomu budete oponovat za  heslo ano bude líp .😉

   • Vědí o viru prd, včetně Jegla. Takových chytráků je dnes spousta. Jedni tvrdí to a jiní zase tento. Nechte se už vycpat pisálkové, beztoho na ty vaše zprávičky každý kašle, což je čím dál tím více vidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit