Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já doplňuju energii a tvorbu testosteronu doplňky stravy pro muže. Spravil jsem si třeba věčnou potřebu si někde odpočinout a mám i více energie - zmírní to příznaky andropauzy. Víc toho stihnu, víc zvládnu. Je to fajn, vrátit se do formy. Existují různé doplňky, ale já mám ozkoušený na www.vitamen.cz doplněk a ten mi pomáhá fungovat zas normálně.

  • s článkem naprosto souhlasím. muž a žena jsou uplně rozdílné "bytosti".  Velké změny začínám pociťovat hlavně teď po 50. Je možné, že je to andropauza, nebo možná nedostatek testosteronu? žádným způsobem ho nedoplňuji ale začínám se cítit o hodně víc unavený a hlavně jsem hodně zlenivěl a nemám moc chuť nic dělat. dá se to nějak řešit? nerad bych aby to takhle šlo dále

  • Třeba vědci časem přijdou na to, že muži museli strážit spánek žen a dětí a možná díky tomu se nenaučili až tak kvalitně spát, kdy to mohou dohánět skoro kdykoli během dne.

    Ačkoli co mi tak říká, tak přísné rozdělování na pohlaví ani v tomto ohledu není úplně to nejlepší řešení. U obou pohlaví najdeme dost čistých sov i skřivanů. Stejně tak řada žen dokáže podlehnout spánku i během dne. A některé kvůli tomu zůstávají preventivně v posteli, abych o něj nepřišly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit