Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Církev jako první pochopila, že genetická informace od příbuzných může být špatná od otce i od matky. 

  Často ale recesivní špatná genetická informace jednoho z partnerů je "přebita" kvalitní genetickou informací partnera druhého. Aby nakonec v čase a plemenitbou se stále od příbuzenstva vzdálenějšími partnery vymizela úplně.

  A to nepotřebovali pracovníci církve žádné detailní znalosti genetiky, které máme dnes. Pouhé empirické pozorování rodů v dějinách - např. egyptských faraonů, kde příbuzenská plemenitba byla přímo požadavkem nástupu na trůn.

  Nemluvě o carském rodu Romanovců a anglickém královském rodu od slavné královny Viktorie - hemofilie careviče Alexeje Nikolajeviče, kterou na něj přenesla matka z tohoto rodu...

 • Význam církve v historii může být přeceňován nebo naopak. Církev procházela různými vývojovými etapami a v současnosti už zdaleka nemá ten význam, který měla. Církevní inkvizitoři se metamorfovali ve zdravotnické inkvizitory, kteří mají v plánu lidem vše, co není zdravé, zakázat. Začali zákazem kouření v hospodách. Hodně církví v současnosti prochází morálním úpadkem, zejména pro svoji chamtivost a necitlivost vůči problémům občanů. Církve zaujímají různé účelové, resp. falešné pózy v souvislostí s materializací svých zájmů s cílem se maximálně napakovat (viz církevní tunel, který je z propagandistických důvodů nazýván církevními restitucemi). Kredibilita některých církví je nulová.
  • církev je společenství lidí s Bohem.A člověk je hříšný,takže i do církve proniknul ďábel se svým hříchem.V jednom člověku může být až 5tisíc ďáblů.Bůh je vševědoucí a proto každému bude na zemi a za života odpuštěno,pokud o odpuštění a nápravu stojí ,neboť zde je Bůh milosrdný,potom už jen spravedlivý a je jedno jaké funkce za života ten či onen měl.(Dante uvádí v Božské komedii řadu papežů v těch nejhorších mukách pekelných,což platí i pro dnešní pomatence na Petrově stolci)

   Takže to,že v církvi někdo hřeší je jeho problém,na vztah mezi Bohem a člověkem to vliv nemá.

   Všimněme si ale blahodárnosti inkvizice,tolik zatracované,která toho tolik vytvořila a zachovala církev katolickou jako jedinou pevnou skálu proti úpadku protestanství,pohanství,ateismu, vzývání satana Machometa a dalších ďáblů.

   Skrze církev máme cestu k Bohu,skrze církev máme cestu ke svým předkům a naději nebeskou.A taky skze církev jsme dědici říše Římské,její řecko-římské kultury,její filosofie i vojenské kázně.Proto je třeba podporovat tyto tendence jako Boží vůli a být krutí a nemilosrdní proti všem projevům ďábla! 

 • Naši předkové miliony let nebyli individualisté. Kdyby se naši předci při lovu mamuta řídili klausovským heslem "Ať se každý postará sám o sebe  !", tak by dnešní prosazovatelé individualismu nežili. Současnost plodí vypjatý individualismus, který opovrhuje vším, co lidská civilizace na bázi společenské dělby práce produkuje. Individualismus má v sobě jasné prvky sebedestrukce a do určité míry jde proti zájmům evropské civilizace. Individualismus nikdy nebude vyhovovat všem příslušníkům pozemské civilizace. V genech máme jinou výbavu - člověk je tvor společenský a individualismus je zprofanován, protože individualista využívá mezer v pravidlech fungování společnosti ve svůj prospěch, relativizuje ve svůj prospěch morální hodnoty a parazituje. Lidská společnost nemůže ze své organizační struktury vyloučit solidaritu, soudržnost a spravedlnost. 
 • Takže incest je v podstatě normální?

  Kam spěje tenhle rozvrácenej svět?

  • a znáte ten vo tom,jak brácha .oustá se sestrou a ta mu povídá: S tebou je to lepší než s otcem a on jí na to: Že jo? matka to taky říkala!

   Prostě dnes už nám nic lidského není cizí,a skutečná svoboda bude,až budeme veřejně vykonávat potřebu a když se nám dobře zadaří,podělíme se o to.Že budeme říkat vše co si myslíme je snad samozřejmé! A to je úkol dnešní mladé generace,nastolit demokracii, ,zmocnit se svobody a ukazovat ji i těm,kteří o to nestojí.O tom byl rok 1989,Havel na Hrad!

  • rebel1234

   Není normální. Musíme si ale holt počkat na dobu návratu zdravého rozumu, kdy menšiny nebudou diktovat pravidla většině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit