Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mamelook

    Hloupost a nesmysl. Ti co nemají rádi černé kočky nemají rádi zvířata. Na barvě vůbec nezaleží a kdo si je vybírá podle barvy je hlupák a sobec co chce pouze ukojit své vnitřní sobecké potřeby. Podle barvy si vybírám mikinu či auto a ne zvíře. Celý život mám černé kočky a jestli se něčím vyznačují je to to, že mají naprosto skvělé povahy. Jsou to ňuníci a mazlíci. Lidstvo je blbé a zdegenerované...jinak se to nedá vysvětlit.

  • Tedy nevím, ale u mne by ta fotka na začátku článku k chuti si tu dotyčnou kočku pořídit rozhodně nepřispěla. A to nemyslím kvůli barvě, ale kvůli tomu "kukuči" :-)
  • to by měla znalkyně vrátit školné, protože černá je sice tzv :plná barva, ale rozhoně ne nejdominantnější
    Nejsilnějsí barvou je bílá (celá bílá kočka, ne kočka s bílými skvrnami), po ní červená a její mutace (želvovinová, krémová) a po ní černá a až pak barvy ředěné. takže je to blbost, černé kočky jsou krásné a zpravidla mají i úžasnou povahu, v Japonsku jim dávají přednost.
  • Asi to nebude jen o pověrách, v mládí jsem měl černého kocoura, v středním věku želvovinovou strakatou a nyní čistě bílou, asi nějaká psychika.
    • My jsme měli vždycky nějakého nalezence, takže za ty roky jsme vystřídali bílé, černé, zrzavé, strakaté, tříbarevné- povahy měly různé, ale rozhodně to nesouviselo s barvou, spíš s tím, co zažily, než skončily u nás. Ale kdybych si vybírala, tak černou asi opravdu ne, ne z pověrčivosti, prostě se mi tolik nelíbí.
  • Si vyprošuju, abyste dělali narážky na moju Hromsku manželka.
  • Smůlu nosí hlavně černé opice, ne černé kočky.
  • Že černá kočka nosí smůlu si může myslet jen někdo ducha mdlého. Nechápu jak tato pověra může ovlivnit rozhodování lidí. Možná nezájem o černé kočky je dán spíš tím že ta černá barva je taková fádní, ne tak zajímavá jako pěkně vybarvené různě strakaté kočky. Ale ony to ty černé vynahradí povahou. Jsou úžasně milé.
    • Vůbec pod 40 tunama kamionu......... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit