Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak je možné falšovat historii vidíme dnes v přímém přenosu. Jestli se historie tak falšovala i v minulosti, pak je pochybné, jestli existoval vůbec Karel IV. Snad ale, ti historici v minulosti nebyli tak prodejní, a Karel IV. je reálnou historickou postavou.

 • Nejsme schopni objektivně reprodukovat věci co se staly včera, natož stovky let zpátky. Je to taková divná úchylka a znamení blahobytu. Místo mrzačení se za pluhem lidé celý život ´hledají´ naše kořeny. No jo, ale někdo je musí živit.

 • Výzkum sice probíhal v Čechách, nicméně stejného výsledku "města i vesnice mohou být až o stovky let starší..." by se dalo dosáhnout i na Moravě, dokonce i jinde ve světě - pokud by tam odborníci z České zemědělské univerzity, Vysoké školy ekonomické a Jihočeské univerzity prováděli výzkum.

 • Podle informací které jsem měl dosud k dispozici, vyplývá toto......Čechy vznikly začátkem druhého tisíciletí separatistickým odtržením od Moravského národa a státu, jenž se rozkládal od území dnešního Polska až do oblasti bývalé Jugoslávie. Dochované zmínky jsou od půlstoletí prvního letopočtu, ale objevují se informace, že naše historie Moravy sahá až k začátku prvního tisíciletí. Na východě měla Morava kontakt s takzvanou Velkou Tartárií dnes zjednodušeně nazvanou Ruskem a Ukrajinou. Na západě jsme hraničili s Germánskými kmeny. Právě vlivem Germánů se čeští separatisté odtrhli a od těch dob mají Češi tradičně blíže k Němcům Rakušanům, i když ti je vnímají jako podřadnou rasu a své lokaje. A svým předkům na Moravě Češi z nepochopitelných důvodů nemůžou přijít na jméno. nejraději by jakoukoli zmínku o Moravě a Moravanech zadupali do země za přispění svých Germánských pánů a zbytku světa.

  • O Češích žádné zmínky v pramenech nejsou. Jde jen o pověsti sepsané obrozenci a Jiráskem.

  • Ještě na mapě Kyjevské Rusi jsou vyznačeni Moravané, na severu sousedící s Poláky a na jihu s Maďary.

   Realm of Kievan Rus' at its height (with dependent lands)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit