Přejít na výpis diskuzí

Čínská sonda na odvrácené straně Luny odstartovala nový závod o Měsíc

4.1.2019 12:08
Ladislav Loukota 3 příspěvky

Čínská sonda Čchang-e 4 ve čtvrtek v noci našeho času provedla historicky první úspěšné přistání automatického (i kteréhokoliv jiného) plavidla na odvrácené straně Měsíce. Potvrdila to (po jisté periodě nejistoty) čínská národní kosmická agentura. Říše středu si tím připsala významné prvenství svého...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda je ještě trochu víc drsnější. Američané sice na Měsíci s tím svým šrotem Apollo přistáli, byl to ovšem pouze mlžící manévr pro veřejnost. Dávno před nimi tam prý přistáli už Nacisté se svými Vrilly a Haunebu. Při přistání Američany sledovaly mimozemské lodě. Na odvrácené straně je čilý provoz, kde mají různé mimozemské i naše civilizace své základny. Mýtus o tom, že Američané prý na Měsíci nebyli, byl jimi samotnými uměle vypuštěn, aby se skrze něj odvedla pozornost od výše uvedených skutečností. 

  • Toto není nový závod o Měsíc, protože Američané nikdy na Měsíci nepřistáli a celá desetiletí všem lžou. Proto musí Číňané přistát i v místě o kterém Američané lžou, že tam přistáli. A pak Amíkům koněčně sklapne.

    • Opravdu...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit