Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Víc jak šedesát karcinogenů, které jsou přítomné v cigaretovém kouři, poškozuje DNA exponovaných buněk, a to vede k jejich mutacím."

    .

    Což může do budoucna vést k větší odolnosti organismu vůči následkům kouření. Podobně jako si krysy časem zvyknou na nějaký jed, mikroorganismy na antibiotika apod.

    Mimochodem, proč není stejná agitka u alkoholu? Protože 95% občanů je více, či méně závislá na alkoholu a nepřežili by bez reklam na alkohol i v odpoledních a podvečerních hodinách? 

    Vlastně pardon, ty reklamy jsou určeny budoucím alkoholikům, našim dětem.

  • Kouřil jsem padesát let.Je to asi 6let co jsem přestal,a dnes mě kuřák strašně smrdí.Paradox že?

  • Je to pravda! Byl jsem dlouholetý kuřák .Začal jsem kouřit už po zákiadce to stála krabička 2 kčs a partyzánky 1,6 Kč! No a hned po převratu jsem přestal kouřit abych přežil Havla /byl starší asi o dva roky/ .To se mi povedlo ale ,když člověk přestane kouřit tak nejenom ,že se lépe dýchá ale i rozeznává mnoho vůní které dřív necítil a samozřejmě obnoví se i chuťové buňky a jídlo se stává daleko větším požitkem ! Jinak patřím jak dneska říkají "ke střední třídě" ale to je podle mě jediný klad převratu v1989  !!!

    • Teď ještě dokázat skončit s alkoholem a uděláte pro své zdraví ještě více. Ale to už by chtělo ještě silnější vůli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit