Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aztli

    Nevím, proč pan Jégl mluví o mrtvých na covid či s covidem a vztahuje to na české země. Prokazatelně mrtvých na covid bude nejspíš jen zlomek těch, kteří zemřou utonotím během jednoho roku. Zatím je celkový počet zemřelých na cokoliv letos ke stejnému datu nižší, než v předchozích letech. Dále, z čeho dovozuje, že by oni s covidem žili déle, když měli mnohé jiné nemoci.  Tak jak tak by prostě sešli na něco jiného. Jestli by získali pár dnů života navíc, je otázka.

  • Píšu jak slyším pokud tomu nerozumíte nereagujte vy znonu 😂

  • ja osobně jsem zvědav na Německo nějak to jde nahoru uplně stejně jako u nás ,nejdříve hlavní město a dneska Angela předpověděla celkem nelichotivý vývoj a tipnu si že má poměrně dost informací neoficiálně jak z Číny tak třeba i z Iránu , ona někdy ta informační sběrnice lépe funguje přes hospodářskou spolupráci než vojenské satelity.🙂

  • Koukám jak je ten svět až na pár výjimek žlutý. Tak si asi čínští komunisté představují své panství v budoucnosti.

    • Dokud na nich bude svět závislí tak asi ano

      • Pisatel by si měl zopakovat pravidla českého pravopisu pro základní školy. 😉

      • Znonu a bez chyb...😉

        • Znonu😂

          • ja to pochopyl a taki čj nený oblýbení jazik ,holt někomu jde fizyka či matematyka a jinýmu jaziki či spěf🙂

          • Překlep se vloudil...😔

        • píšu jak slyším ono se nic neděje pokud je to srozumitelné ,nejsme ve škole , ale v neoficiálním prostředí .V hospodě snad taky nemluvím spisovně .Překlepy se nevyhýbají nikomu🙂

          • Martinko, já zase píši tak jak jsem se učil ve škole. Kdybych psal tak jak slyším, jé to by byla katastrofa... 😀 A překlepy, ty se holt nevyhýbají nikomu a někdy vedou k pobavení. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit