Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na které univerzitě se prosím zkoumá autentický genetický materiál člověka neandrtálského? Kdy, kde a kdo nalezl jejich geneticky využitelné pozůstatky? S čím byly porovnávány "úseky lidské DNA?"

  Jediní, kdo jsou evidentně pokračovateli linie těchto "bratranců" jsou vybraní novináři a politici. 🙂

  • Takže -najdi si jméno Svante Pääbo,pracuje v Drážďanech a je autorem neandrtálského genomu.Materiál pochází z "Jeskyně kostí" ve Španělsku a něco bylo z Chorvatska.Nejstarší materiál byl starý tuším 50 tisíc let.

   Neandrtálci nejsou něčím pejorativním,nýbrž naopak-měli větší mozek než sapienti.Když k tomu přidáš jejich kulturistickou postavu,tak neexistovalo nic,vůbec nic,v čem by je sapienti překonali.ALE! měli velkou hlavu a pánev stejnou jako my,takže obtížné porody.

   Mimochodem-starali se o nemocné,pohřbívali,malovali ,čistili si zuby a hráli na píšťalky.Byli to světlovlasí a modroocí běloši.Kupodivu jedli snad jen maso. 

   Pro nás Evropany mají naprosto zásadní význam-protože my máme 2-6% jejich DNA každý,na rozdíl od afrických negroidů,přičemž genofond zůstal z 25% v evropské populaci zachován.

   ((ten článek není dobrý,neuvádí fakta,názvy genů a pitomě všechno opisuje-přesně jde o dědictví asi 70 genů,které kódují tři typy TLR z celkem deseti, a ty jsou určeny pro ty RNA viry))

 • Bylo již vyvráceno, že by lidé na jiných kontinemtech pocházeli z Afriky. Takže neopakujte staré nesmysly jako ty nesmysly o genech. Genetický materiál neandrtálců se nikde nezachoval tak nelžete.

  • ale zachoval,a taky od denisovanů.S tou Afrikou jsou dvě teorie,hodně se to zpolitizovalo takže se kolem toho hodně lže.Teorie Out of Afrika tvrdí,že kolem r.50 tisíc př.n.l. přišel homo sapiens do Evropy.Evropa byl jeden velký ledovec a pokud by z teplé Afriky někdo šel do ledu tak by umřel na křivici a omrzliny.

   (Největší lhář,usvědčený ze lží se jmenuje Lewontin)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit