Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Významný objev v oblasti neonatologie...

    Souhlasí s tím, co někteří rozumní lékaři říkají - že "materiál", získaný kyretáží při "umělém přerušení těhotenství" (lidově "potratu"), jsou ve skutečnosti pozůstatky človíčka, kterému nebyla dána šance...

    • To mají na jednu stranu pravdu, na druhou stranu je možnost, že pro toho človíčka by byl život utrpením, třeba v případě, že by byl těžce postižený. Nebo jaký vztah by k němu měla žena, která byla znásilněná nějakou africkou opicí?

      • petr.ix

        No já nevím, co kdyby vaši rodiče se před vašim narozením rozmýšleli jestli nepůjdou na potrat, měla byste na to stejný názor?

        Ale co to povídám, hlavně to zdravíčko a vůbec, vždyť to ani není ve 12 týdnech (budoucí) človíček který chce žít

      • Vražda zůstane vraždou...

  • Rostliny také cítí a vidí a nikdo neříká, že také myslí. Článek proto berte jako neověřený blábol.

    • A jak vysvětlíte, že si člověk v hypnose může vzpomínat, co cítil před narozením? Než o něčem řeknu blábol, je dobré o tématu si něco přečíst.

      • Ale jen v hypnose. Stejně tak mohu v hypnose mluvit se svým zvěčnělým ujcem, jehož jsem nepoznal.

        • To asi těžko. Možná ve snu, ale to není hypnosa. V hypnose se vracíte ke skutečný, zážitkům..

          • V hypnose mozek pracuje zhruba stejně, jako ve snu. 

            Hypnóza je zvláštní, ale fyziologický stav, charakterizovaný především maximální sugestibilitou, vyvolaný jinou osobou nebo autosugestivně. Mylně je považována za natolik „změněný stav vědomí“, že v něm může osoba proniknout do oblasti svého nevědomí, vybavovat si mystické představy, vstoupit do okultního světa nebo se vrátit do minulých životů. Vyjádření hypnotizované osoby jsou však buď vzpomínkami na události prožité, nebo hypnotizérem sugerované nebo jde o konfabulace. Všechny výroky osoby v hypnotickém stavu jsou proto vysoce nespolehlivé.

            Blíže vizte v https://www.sisyfos.cz/clanek/1027-hypnoza

  • Jégl prej měl sebou v děloze noťas i s tiskárnou, takovej on je výjimečnej!

    • Vtipné a pravdivé!

      • Zkus jinou prezdivku a neber mi mou...

    • No - ty jsi take vyjimecny...b.bec...

      Pokud to byl pokus o vtip - tak hodny imbecila...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit