Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, ze naše Země má daleko kratší budoucnost v tom, jak se lidé chovají. To, kdy skončí vesmír, to mi vážně vrásky nedělá, ale to jak budou žít naše děti, z toho obavy mám. Jirko, s tím učením máš velkou pravdu. Jenže někomu dáno je, jiný musí makat za minimum.
  • Myslím, ze naše Země má daleko kratší budoucnost v tom, jak se lidé chovají. To, kdy skončí vesmír, to mi vážně vrásky nedělá
  • Je to sice dobré ale moc tomu nevěřím. Stát se může cokoliv protože i na planetě bez života vnikla voda a život. Takže nevíme nic, jen si to myslíme. *4* *6* *8* *9*
  • Zrovna ta naše generace se narodila do období,kdy o vesmíru a jeho nekonečnosti ví vědci mnoho poznatků.Velkou roli zde hraje matematika a fyzika.Přesto všechno- současně někteří hlavní politici-především z USA-by kosmický čas zkrátili sebezničující válkou do té míry,že život na planetě Země by mohl skončit mnohem dříve.A ta naše planeta by se mohla toulat vesmírem bez života kvadrilióny let,"nebo i méně".
    • A nebylo by to nakonec úplně jedno?
  • Kdybych se lépe učil, mohl jsem být VĚDCEM a mohl jsem předvídat mnoho důležitých věcí, které se stanou za kvadrilion let.
    Teď už to nenapravím :-(
  • Inquisitor
    Tyhle hlášky mě vždycky dostanou, vědci vědí, vědci jsou si jistí:) Kdyby napsali mohlo by to být tak a tak, nebo myslíme si, že to je tak. Víme velký prd i o planetě na které žijeme a oni už vědí, jak vznikl nebo zanikne vesmír. Směšný.
    • Mnozí "vědci"!si nepamatují co měli včera k večeři,ale ví kdy zanikne vesmír.
    • Jo j jako s tím Plutem, napřed je,pak není a včil zase překvapivě že je.... jSou to troloÉí... neÍá jak by z lidi dolovalI pracHy ... nn své platy ABY NEMUSAELI DĚLAT NĚCO POŘÁDNÝHO
  • no, chtěl jsem s tím už seknout, ale ještě si počkám... schválně, jestli se tentokrát strefí. rádobyVědci.
  • stojí to tedy zato vzít si úvěr? *15* *15* *15*
  • Čeká nás temná a studená budoucnost.Si počkám, až to přijde a umřu těsně než se to stane. To bude zážitek.
  • Chtel jsem si jeste koupit novy nejaky boty . Ma to vubec cenu na tu chvilku !?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit