Přejít na výpis diskuzí

Dobrovolnictví prospívá tělu. Pomáhá proti depresím a snižuje cholesterol

12.12.2017 20:43
  7 příspěvků

Dobrovolnictví nepřináší jen dobrý pocit zadostiučinění, ale nezištná pomoc druhým má i reálné pozitivní účinky na tělo. Podle některých výzkumů může dokonce pravidelná dobrovolnická činnost snížit úmrtnost až o dvacet procent či snížit riziko vysokého krevního tlaku a cholesterolu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je těžké být svatým mužem (ženou) a zadarmo pomáhat druhým, když tebe samotného usilovně a úporně vykořisťují a za každou drobnost musíš platit jako mourovatej.
 • To je pěkná hovadina.Nejlépe je na rozhýbání těla pořádná práce.Včera jsem viděl film z demokratických koncentráků u nás.Ani jsem se nemohl dokoukat jaká to byla síla a to se nepsal rok 1950,ale 1989 až dosud.Ještě,že budeme mít Babiše.a šmejdi půjdou do ztracena a na místa těch co tady pracují ve špíně a smradu za 85Kč hrubého na hodinu.A včera jsem viděl Horáčka hrůza všech hrůz.To snad ani není možné,aby takový člověk se cpal na presidenta.To by bylo horší než Havel.
  • "Ještě,že budeme mít Babiše"
   Ten nám tady zavede ordnung jak za Protektoratu Böhemn und Mähren. To se budete divit, ovce. Ale když budete pilně pracovat pro fýrera Bureše, dostanete k obědu koblihu.
   • víme sajmon, fýrara
    • Děkuji za upozornění na překlep. Už jsem to opravil. "Für den Führer." *3*
 • Teda to je argument na rozhýbání těla. Zřejmě pravdolaskářským "pomáhačským" institucím dochází dech a potřebuji nalákat berany na bezplatnou pomoc, aby jim ze státních příspěvku zůstalo více na jejich "prebendy". Dobrá finta. *5*
 • nejprospěšnější způsob, jak se cholesterolu zbavit. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit