Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Homeopatie není žádná víra, vy blbečkové, to nemá co dělat s kategorií, do který jí cpete. Laskavě si ji nejdřív vyzkoušejte a pak teprve žvaňte.
    • Ve článku se píše, že byla dělaná studie, to znamená, že si to vyzkoušeli. Vás to nějak rozčílilo.
  • Tak tohle se budou snažit dementovat. Ti, kteří z nás dělají dementy.
    Pravda je věc, která se dnes nenosí.
    • To není o tom, jestli se pravda nosí dnes nebo v minulosti, ale o tom, že jen na pravdě se dá stavět. Protože pravda popisuje skutečnost, která se dá uchopit. Je to jako stavět dům na základech, o kterých nevíte, jestli existují.
  • Je to něco jako víra.I když jsem naprostý ateista tak i když vím,že v homeo lecích není prakticky žádný medikament tak jako na potvoru mě homeopatie pomohla.Při poranění prstu hluboko třískou mě prst hnisal.Třikrát čištění chirurgem a nic. Dozvěděl jsem se že u nás druhá obvodní dělá i homeopatii tak jsem ji požádal o leký a mě to pomohlo.Nevím jestli jak se říká víra tvá tě uzdravila ?!?!
    • přesně tak se tomu říká *3*
    • placebo, nebo si tělo poradilo samo, nebo nějaký další faktor, který nemusí být zjevný... klidně všechno dohromady. jisté je, že v tom nehrála žádnou roli "účinná" látka v tom léku, který jste nasadil. protože tam žádná není.
      • Neříkám, že tomu, jak to funguje, už rozumíme, ale možná je rozdíl, když víte, že dostáváte "zázračný medikament", a nebo když vám někdo bude tvrdit, že je to placebo nebo obyčejná chemie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit