Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To nám předvádí havlova demokracie ve spolupráci s USA každý den,kdy se střílí ,létá apod.Nejhorší je to i na silnici,kdy se jezdí v protisměru,myslí si,že je nejlepší řidič zeměkoule a pak bum do auta,stromu,rybníka.Pokud zahyne sám žádná škoda,pokud dalšínormální je to tragedie.
 • to znají dobře voliči pirátů
 • Právě proto, že rostlinné léky mohou skutečně léčit a vyléčit je jich většina zakázána. Například konopí a zde zmíněné houbičky. Farmaceutické lobby nepotřebují vyléčené pacienty, kteří by k lékaři nechodili a lékárny obcházeli obloukem. Tady názorně vidíte, že těmto hyenám nejde o vaše zdraví, ale o své peníze.
 • Nevzbuzují tyto houbičky v uživatelích neoprávněné pocity letuschopnosti?

  Pak jsou ovšem nezamřížovaná okna a balkony ve vyšších patrech budov opravdu sakra rizikovou záležitostí.

  Osobní zkušenost nemám, znám to jenom z doslechu.
  • Není to moc pravděpodobné, těch co to zkusili znám hodně ale o lítání nikdo nikdy nemluvil. Gró stavu, který houbičky vyvolají je smích, časová dezorientace, změna vnímání barev, jiný způsob toku myšlenek (v dobrém rozpoložení si vzpomenete klidně na věci z dětství, na které byste si v normálním stavu nevzpoměl). K tomu aby to člověk jen vyzkoušel bez větších halucinací, stačí cca 10-20 hub. Je to fakt silný zažitek, který dokáže změnit celkové vnímání světa (myšleno pozitivně/duchovně)
  • to nevím, nebyl by pak dobře dát to našim politikům, aby "uletěli"?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit