Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkušenost s fotovoltaickou elektrárnou mám a podařilo se nám využít naši střechu na maximum a zaskládat ji panely. O přetoky se mi stará společnost https://www.electree.cz/ , která se specializuje na výkup přebytků energie z malých zdrojů. Je to jednoduché, přetoky se vlastně pouští do sítě a já je díky nim prodávám za spotové ceny. 

  • Jakou zkušenost máte prosím s fotovoltaickou elektrárnou? Poradíte mi, jestli se vyplatí ji pořídit? 

  • Mně spíše zajímá, kolik ta sranda bude stát. Nemám "nic proti", pokud to bude dotaženo pro lidi a ne pro pár zasviněných miliardářů.😈 

  • Je to neuvěřitelné, jak dokáží novináři využívat své neznalosti toho, o čem píší, k fabulacím a vymýšlení co by bylo kdyby. Uvedu jen  dva příklady z článku :

    a) kadmium není vzácný prvek, pokadmiovávaly se jím šrouby a matky, k zamezení koroze, do té doby, než se zjistila jeho vysoká toxicita. Dnes je to ve většině států zakázáno.

    b) 10 000hodin je 416,66 dní, prostě rok a něco - 10 000 : 24 = 416,666666666... Tak trvanlivé fotovoltaické panely jsou k čemu asi? 

  • A bude mít kdo využívat tyto solární panely budoucnosti ? Podle gretenského katechismu bude planeta zachráněna jen tím, že lidstvo vymře....
  • Vrať se na 1. stupeň ZŠ...

  • Jasne kdyz se nadari zvisit jejich ucinost a tedy prakticnost vymisli se jak budou vypadat...😂 neni to jedno kdyz jsou stejne na h....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit