Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tedy nevím, jak je to se zdravotními účinky kávy, ale je mi to i docela dost jedno :-) Já jsem si nedávno pořizoval domu tyto nové skleničky na kávu a musím říct, že je ta káva z ní naprosto lahodná :) Určitě to není jen o tom, jakou kávu si pořídíte, ale i o tom z čeho tu kávu pijete...

  • Já tedy nevím, jak je to se zdravotními účinky kávy, ale je mi to i docela dost jedno :-) Já jsem si nedávno pořizoval domu tyto nové skleničky na kávu a musím říct, že je ta káva z ní naprosto lahodná :) Určitě to není jen o tom, jakou kávu si pořídíte, ale i o tom z čeho tu kávu pijete...

  • Co se týče zdravotních účinků kávy, i názory expertů se různí. Podle mě je v tomto případě dobré uplatnit staré dobré pravidlo, že všeho moc škodí. Piji jeden šálek kávy denně a cítím se skvěle. Hlavně se mi líbí, že káva roztahuje průdušky, což je pro nás astmatiky velice výhodné. Navíc dnes už fakt nemusíte hnout prstem, koupíte elektrický mlýnek a jedete si. :)

  • Dodatek-teď jsem si dal jednu kávu a už nestačím ani dops.....to byl rychlý účinek!
  • Jen se nemohu dočkat, až nějaký "vědec" zjistí, že káva je výživná, dodává organismu vitamín C, vůbec neničí vitamíny B skupiny a obsahuje "neurekom" stopových prvků! *3*
  • Nebude-li pršet, nesmoknem ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit