Přejít na výpis diskuzí

Jaké drogy zrovna frčí? Zeptejte se v čističce!

16.6.2014 14:46
Lukáš Grygar 2 příspěvky

Ať už si šňupnete lajnu koksu, nebo spláchnete do záchodu celou várku ve strachu z policejní sirény, máte za prvé návyk, který byste měli řešit, a za druhé se automaticky podílíte na studii lidského chování. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEPODPORUJTE ZLOČINCE!
    Irituje mě tenhle "marketingový servis" pro kriminálníky - dealery drog a jejich mafie - ve zprávách. Častěji čtu o podílech druhů drog na konkrétních trzích, než o podílu značek aut, jogurtů, či jiného zboží.
    Ve zprávách nemá být žádná kvantifikace, žádné konkrétní lokality, žádné analýzy spotřeby, žádné informace o zadržených dodávkách na konkrétní trhy! Pouze výše trestů pravomocně odsouzených.
    Odeberte jim tuhle marketingovou podporu dodávanou stupidními redaktory. Kdo ta měření platí? Drogové kartely? Konzumenti drog? NE, platí je všichni uživatelé kanalizace a konzumenti zpráv. V podstatě je to únik citlivých informací určený pro policii a protidrogové útvary - o vraždách se detaily a statistiky taky nezveřejňují. Na tom nejde vydělat a nechceme podporovat byznys zřizovatelů pohřebních služeb. Zatímco u kartelů jo?
  • a v čističe se prodává

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit