Přejít na výpis diskuzí

Jeden den v práci je vše, co potřebujete k duševní pohodě

22.6.2019 17:14
Ladislav Loukota   6 příspěvků

Být finančně tak zajištěný, aby jeden mohl zahodit práci za hlavu, po tom nejspíše touží valná většina pracujících. Dlouhé a úmorné pracovní šichty zdraví tělesnému ani mentálnímu samozřejmě neprospívají, nicméně ani opačný extrém - tedy naprostá absence práce - však není ve skutečnosti zdravá. Kde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už jsem se svojí prací taky konečně spokojená. Za svoji pracovní kariéru jsem vystřídala několik zaměstnání a letos jsem konečně našla práci, která mě baví a je dobře placená. Našla jsem ji na https://www.airjobs.cz/ , kde jsou různé práce.


  •                  V Cambridge zřejmě nemají do čeho píchnout.

  • To, co potřebuje člověk k duševní pohodě, je jak relativní, tak velmi individuální. Paušalizace není na místě. Každý člověk má jiné parametry k dosažení štěstí a pohody. Někomu stačí ke každodenní pohodě láhev rumu, někdo je ve svých nárocích náročnější. Z mého subjektivního hlediska si dovoluji tvrdit, že člověk nikdy nebude zcela spokojený. S čím se spokojuji dnes znamená nebo může znamenat, že zítra už s tímto budu nespokojený a budu hledat další podněty vedoucí k relativní spokojenosti. V současnosti jsou v evropském civilizačním prostoru vytvářeny obrovské tlaky na bourání posledních zbytků spokojenosti u Evropanů, zejména uplatňováním eurohujerského příkaznického režimu. Parazitičtí byrokraté v bruselském ústředí EU mají hlavy  nabité k prasknutí nad plány, jak prostým lidem ještě více sešněrovat život dalšími nesmyslnými restriktivními opatřeními. Pilulky na duševní pohodu jsou šidítkem, je zapotřebí změnit od základů současný eurohujerský systém, aby člověk se mohl opět svobodně nadechnout a nemusel dodržovat pravidla autocenzury v duchu pokrytecké korektnosti.
  • Kdyby k finanční nezávislosti stačil jeden den v práci, tak bych byl opravdu v duševní pohodě. 😂

    • Ale jak dlouho v duševní pohodě ?
      • Nevím. Ještě jsem to nezkusil. Asi důchodci to vědí lépe. 😊To 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit