Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Jste tím, co jíte"

    Hmm, takže když někdo jí slepičí vejce, nebo vepřové nebo hovězí... 😀

  • Hmm - tak to vypadá, že v poslanecké kantýně stále servírují pouze maso z volů...🙂

    • vanhorne

      Take se tam losuje, jako mezi namornimi trosecniky?😀

  • vanhorne

    Takze uz i ty kalorie  v dobe Covid se chovaji jako lide, kdyz jsou nektere z nich pokrivenejsi ? Rad bych videl zasedani calorii, po kterem nektere calorie by musely do caranteny, ale jedna zvlast vysoke caloricke 'hodnoty' by rekla, ze sedela daleko a ze si dava bacha, tak do caranteny nepujde, protoze ta je jenom pro ty obycejne calorie. 😉

    • Ach to zoufalství, to zoufalství......😯 člověk v článku o stravování nahazuje politickou udičku, a nikdo se nechytne....to kolegové trollové na seznamu mají s provokacemi lepší kšeft.....zas nebudou v Langley spokojeni a nebudou prémie.....😉 

      • vanhorne

        "člověk v článku o stravování "

        Soryjako, to jsem nevedel, ze ve stravovani calorie nemaji misto. Hahaha, sranda a ne zoufalstvi, to je trefa uplne mimo kruh. To spise vy hosi z jisteho bratrstva, propadate zoufalstvi a vidite vsude jenom spiknuti, nenavist a zavist. I kdyby nevedomky nekdo hodil udicku, hned se objevi nejaka hladova rybka. Ted si dam denni davku calorii v kapkach od Bechera, ktere uz davno doporucovala jedna velmi znama a zajimava osobnost. Prosim, nehledat spojitost s zijicimi osobami, je to podobnost ciste nahodna. Tschau lidi.😱

  • Neskutecna , prevratna novinka , to neco z te nejake univerzity , tenhle vyzkum opravdu. 

    Snad uz ve staroveku platilo prislovi , kterym se lide ridili. 

    " Snidej jako kral , obedvej jako mestan a veceri mej jako zebrak. 

    V ruznych variacich . Snidej sam , obedvej s pritelem , veceri dej nepriteli.  Atd atd , je toho urcite jeste vic . 

    Pomalu stejne prinosna vedecka prace jako ze kdy to bude konec sveta . Za 5 miliard let , nebo uz za 3 ??? Ovsem vyplatit si honorare za tyhle vypocty nechaji ti pavedatori uz dnes , necekaji nejakou to miliardu let. 

    Predpokladam ze budu za nvhodny prispevek timhle pisalkem opet zablokovan , smazan a uvrzen do klatby. Takze nez se tak stane. I pan Jegl nekde pohledava trochu jedlejsi temata s vetsi hloubkou , nez tyhle , asi tim gooooglem automaticky prelozene stalete novinky tohoto autora . 

  • Kdo má vředovou chorobu, ten se musí volky nevolky stravovat jinak, častěji. 

  • Mně se po mnohaletém zkoušení osvědčily dvě věci, systém osmi hodin, jídlo zhruba mezi 9 ráno až 17 večer, před a po není dobré a dělená strava. Když jsem to porušil, cítil jsem se těžko a kila naskakovala i z "vody". Při dodržení tohohle režimu jsem se ale nemusel nijak zvlášť trápit a mohl jsem čokolády, tuky atd. bez problému. Možná to ale u někoho funguje jinak......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit