Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi zajímavý článek, vždy mě tento typ článků zaujme pokud je podložen studiemi :) Já kávu pravidelně nepiju ale pokud si nějakou dám, musí být kvalitní a čerstvá a tedy žádná břečka 😉

  • Káva je zdravá, ale ne instantní
  • ten článek je od pražské kavárny,ti si potřebují chránit játra,hlavně kalousek
    • Kdyby to psala IV.cenová z Vysočiny, tak by se tam psalo o Becherovce a pro diabetiky o Hruškovici. Milosh Bubble-Bum by mohl vyprávět.
  • Já piju kávu s rumem,takže dobrá zpráva.
  • To říkala už moje babička, že káva brání rakovině.A to se narodila v předminulém století...
    Májednu vadu -zvyšuje kyselost žalodku - tedy nevyrovnáváte-li to jídlem.
  • Asi klesla konzumave kávy je třeba to odpořit nějakou "píár" akcí ,třeba články jak je káva zdravá.Jak říkaly naše babičky všeho s mírou
  • Tak nevím. Po vyléčení prasklého žaludečního vředu mi lékaři dovolili jíst a pít všechno - jen nesmím pít černou kávu !
    • Tak si ji dejte s mlékem. To už není černá.

      ještě jeden:
      Lékař mi zakázal pít pivo. Tak piju nealkoholické a do toho si dám rum. *1*
  • Kafe zvyšuje stres.
    V sobotu jsem přišel z hospody a měl jsem 10 piv a manželka byla doma a měla 2 kávy. Byla tak nasraná.
    *1*
    • Tak to buďte rád, že měla jen dvě a ne deset. *1*
    • :-D :-D :-D :-D
  • Tak teď nevím, mám si jít uvařit kafe nebo ne? I když je fakt, že nepiju kafe s rozumem, ale s mlékem. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit