Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kost v penisu bych asi proklínal po většinu dne, překážela by.

    Ale koně mají šikovný, zatahovací.
    Když není potřeba, nepřekáží a není vystaven nebezpečí zranění.

    Kůň s erekcí se nemůže prodírat křovím.
    • Kůň se prodírá křovím, jen když ho k tomu majitel - blbec donutí. Sám od sebe blbej není!
  • Některý lidský jedinec je sám velký peenis a má v sobě dokonce celou kostru. Možná se to od těchto lidských peenisů rozšířilo i na ostatní lidi. *1*
    • Zapomněl jsi některé z naších politiků jmenovat *1*
  • Teda Jan Toman, autor článku si v současné době opravdu vybral dobré téma k informaci čtenářů. Zda jej k tomu nevedl jeho vlastní problém, při kterém si přál mít v penisu kost. Ještě že tomu tak není, aspoň holky poznají, kdo je chlap, a kdo je jenom kecal a ochutnávač *1*
  • ...kost v penisu má bijec pitomečků zaraženou v hlavě :))
  • Jak "ztratili" pyjovou kost? To existuje nějaký nález kostry člověka, který ji měl? Ne, neexistuje. Existuje nález kostry předchůdce člověka? Ne, neexistuje. Existuje nález kostry přechodu mezi jednotlivými druhy, NE, neexistuje.
    Ale bude se tady pořád mluvit, že Darwinova evoluční teorie je platná a vymýšlet takovýhle konstrukty, jako v článku
  • je malej, co, potřebuješ lupu abys ho našel. Ale co, na čurání to stačí, ne? *1*
    • Aby mu nečekaně nezasvítilo sluníčko...
  • A kdo říká, že si "os penis" nemůžeme nechat voperovat plastickým chirurgem - tzv. "nepravá žebra" jsou pro toto výborný materiál. Nemluvě o arteficielním materiálu - plastické hmoty, dokonce i zlato lze použít! Dokonce Vám vytvoří kloub, umístěný na kosti stydké, prostým pohybem ruky docílíte "erekce", nad kterou bude partnerka obdivně vzdychat. Ale nejjednodušší je použít vosu/povícero vos. Jde pak sice o otok penisu, ale výsledek je od erekce téměř k nepoznání! Ta chvilka bolesti a pár dní rekondice stojí za to (stejně to dělám jen a jen pro ně).
  • Kost bych v něm rozhodně ocenil.... Vyzkoušel jsem už hodně doplnků na erekci, ale zatím bez úspěchu. Nějak jsem nenarazil na doplněk stravy na erekci, který by teda opravdu fungoval. 

    • Jo tak to máte pravdu, že to by bylo hodně fajn no... Ale já jsem to celkem obešel tak, že si prostě hodinu předem vezmu dvě tobolky a za tu hodinu do toho můžu zase pořádně a dlouho bušit. 

  • Co u chlapa nejvíc pomáhá na erekci? Jaké máte opravdu zkušenosti, aby si koupil něco co mu opravdu pomůže k lepší erekci a celkově chuti? 

    • Nebudete tomu možná věřit, ale také jsem to řešila tak trochu za svého chlapa. Měl problém s erekcí a celkově i s tím se zase pořádně vzrušit. Hledala jsem tak něco, co by mu s tím pomohlo, ale nejen s erekcí, ale i celkově s jeho libidem. Podařilo se mi sehnat  https://www.flagranti.cz/flagranti-premium-libido-kapsli-p-25172.html Od té doby co to pravidelně užívá máme zase spokojený sexuální život, který je plný pořádného vzrušení. 

  • A je o čem diskutovat *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit