Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • srednivastar

  PŘEPOSÍLÁM ZPRÁVU Z NOVINEK

  Novinky.cz

  Žárovku vynalezl černoch, žádný Edison, prohlásil Biden v Kenoshi

  7. 9. 2020, 16:08 – Kenosha

  Michal SobotkaNovinky

  Žárovku vynalezl černoch, žádný Thomas Alva Edison, uvedl během proslovu na konci minulého týdne v kostele v americké Kenoshi demokratický kandidát na prezidenta USA Joe Biden. Zkritizoval také výuku dějepisu na školách a slíbil zlepšit rasovou spravedlnost, bude-li v listopadu zvolen novým šéfem Bílého domu.

 • Koronavirus může pocházet z Česka a může za to Jégl.

 • já to říkám od začátku , kterého státu má prezident virozu , téměř nonstop ? Kam tento superperný přenašeč nejvíc jezdil ? Kam jezdili další nakažení rudym koronáčem ? Kdo je extrémně tvrdě odolnej že to má i ve jméně ? A co teprve nejedlý když vstoupil na ten trh a říkal že je to všechno nejedlý ? Jo pak se pravdomluvní komunisté v Číně nemohou divit a musí s pravdou ven.😂

 • aztli

  Tak z Číny, kromě pár užitečných vynálezů v minulosti, celkově nic dobrého nepřišlo a v budoucnu tomu nebude jinak. Z podstaty věci země, která má asi 1.42 * 10^9 obyvatelů, bude chtít nějak ovládat druhé. Proto by bylo velmi záhodno, veškerou tam uměle přenesenou výrobu, vrátit do původních zemí. Jinak se to o něco levnější zboží po čase velmi prodraží. Čína si fakticky takto uměle vyvolanou závislostí na ní podmaňuje ostatní země, které si toho zatím nevšimly, nebo i všimly, ale různí zaprodanci to s povděkem kvitují. Pro Čínu je Evropa jen si jako západní poloostrov Asie.


 • já bych ty politické proklamace zatím nechal u ledu ,i když servilita je velmi  výhodná vlastnost.Aby to nebylo jako se Španělskou chřipkou. Španělsko ji má přišitou protože jako první začalo jednat a přitom byla z USA , respektive mutantem amerického a evropského kmene který se zrodil v mnohonárodnostním lazaretu kdesi ve Francii.Co se týká politických proklamaci tak si vzpomeňte jak se normálně na začátku říkalo že je uměle vytvořený v číně a lidé kteří to tvrdili byli miláčky médii ,u nás dr Peková, jen co někdo vytáhl článek z roku 2015 ve kterém se píše kdo uměle mutuje viry tak se začalo okamžitě tvrdit že není umělý a bývalí miláčci servilních zpravodajství byli označeni za šířitelé hoaxů a ty média která z radostným kvikotem tolik referovala že naše odbornice zjistila že je virus umělý a z Číny ji rázem označila za královnu hoax a fakeů ,chudák ženská.

  http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/?fbclid=IwAR1xRbRFF7ba95s26ved8gdOUbCMSSL1nAyIdfVppH3NIr3M0GKDLZww8lY

 • Jirkavalek

  Souhlasím

 • egyptanka

  Kdo tohle vymýšlí? Blbost na entou. 😂

 • G94003

  A už je to tady. 

  Zeman prohlásí něco v tom smyslu že i u nás žijí opice a hned z toho bude mít čínská propaganda druhé vánoce...

 • Píše se,že virus je starý 20 až 70 let.A může nám být vuřt kde se to poprvé vzalo,nás zajímá,kdo to rozšířil,a kdo zamlčel vlastní epidemii a to jsou laboratoře ve Wuchanu a stát Čína!

  A i to je stanovisko,u kterého musíme přimhouřit obě oči a zapomenout na podezření,že to ve Wuchanu vyrobili !

  S komunismem a s Čínou je lepší nemít společného vůbec nic,vyhostit vyslance,zrušit diplomatické i obchodní styky,jako by to tam neexistovalo.

 • DaFo

  Ano, u nás se vyrábí Novičok a virus jsme také vyvinuli, vlastizrádce z hradu to potvrdí a udělá z nás opět světové teroristy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit