Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Svět virů atd. nebo-li mikrosvět známe ještě málo, i když je mnohokrát variabilnější, silnější a důležitější než náš svět. Mikrosvět má své mikrobandity - třeba korona viry. Mikrosvět je k nám velmi shovívavý, vždyť je součástí i našeho těla, třeba v tenkém střevě máme rozsáhlou mikroflóru. Ale kdo není shovívavý a tak ohrožující lidskou civilizaci je samotný člověk. V současnosti jsou nejnebezpečnější nepřátelé demokracie ti, kteří se nám v rámci prosazování merkelovské politické korektnosti snaží vnutit svá morbidní dogmata z eurohujerského katechismu. Merkelovská politická korektnost se pokouší nasadit každému Evropanovi ohlávku dodržování pravidel autocenzury v intencích eurohujerské politické korektnosti. Nekritické uctívání eurohujerského establishmentu, bezmyšlenkovité přijímání evropských hodnot v podobě klimaticko-ekoteroristického třeštění nebo merkelovského migračního šílenství a mnoha dalších autodestruktivních aktivit vytváří z EU archaický monolit v podobě Titanicu potápějícího se v migračně-eurohujerské žumpě. Každý podle svých životních zkušeností a znalostí si nepochybně sám vyvodí závěr o tom, kdo nebo co je největší metlou lidstva. 

 • za vším hledej americkou teroristickou špínu


  • Toto chování čínských úřadů v dané věci vyvolává dojem, že ten coronavirus byl vyvinut čínskými vojenskými kruhy jako bojový prostředek s cílem ovládnout okolní země a postupně celý svět a vnutit mu komunismus. George Orwell měl zjevně pravdu.

 • Já myslím že největší metla jsou lidi bez znalostí, který žvaněj v TV, nebo píšou obsáhlý úvahy o věcech o který nemají ani šajnu. 

 • Tzv. "koronavirus" / 2019-nCoV / je nepochybně produktem "vědeckých laboratoří", lokalisovaných právě ve Wu - Chan - ve službách čínské armády! Vznikl řízenou mutací virusu MERS-CoV - "čirou náhodou" objeveného v roce 2002 právě virologickou laboratoří vojenského výzkumného ústavu - v centru Wu Chan - tehdy se psalo, že byl"nově objeven" typ virusu, skupiny beta-Coronavirus ...

  - identifikovaný jako původce nemoci SARS (The Severe Acute Respiratory Syndrome), už v  roce 2012! 

  - aby nyní byla identifikována v téže lokalitě nová forma virusu, nyní známá pod formulí "2019-nCoV", původce nemoci nazvané mezinárodní terminologií MERS-CoV (The Middle East Respiratory Syndrome - Corona Virus) - obdobně závažné onemocnění jako SARSJinak - český název "Koronavirus" (Coronavirus) je společné označení pro čtyři rody virusů  podčeledi Coronavirinae.

  A rychle se objevily v televisi záběry z trhů, presentující kuřata v klecích, jako původce nemoci! 

  Že by jen náhodná shoda?

  Nebo "vědecky řízený" - čínskou armádou dotovaný - pokus na živočiších (zde lidech)...

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Na okraj - u člověka vyvolávají forma alfa, gamma a delta virusu celkem běžná onemocnění (tzv. nemoci z nachlazení).

  • A ke zprávám, vydávaným čínskými úřady lze uvést dobrý - dokonce velmi dobrý - příklad lhavé povahy bolševiků - už z doby po nehodě jaderné elektrárny v Černobylu roku 1977!

   Hlavní hygienička MUDr Dana Zusková (jinak manželka primátora hl. města Prahy) tehdy dokonce doporučovala rodičům, aby bez obav brali děti do přírody, neboť jim nic nehrozí.... 

   „Důvěřujte nám,“ obracela se na veřejnost. O pravdivosti jejích - bolševickou partají předepsaných - tvrzení už tehdy mnozí lidé (dokonce s úspěchem) pochybovali! 

   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Kdo si tehdy (např. v Českých Budějovicích) přepnul na rakouskou televizi, tak na vlastní oči viděl, jak divákům ukázali radioaktivní mrak a jeho graficky znázorněný postup přes území Střední Evropy - kdy hlasatelka ORF jasně řekla, že sice není jasné, nakolik je onen mrak nebezpečný, ale že bude lepší, aby děti do šesti let zůstaly doma, aby rozhodně nechodily ven. 

   Aby nejedly čerstvou zeleninu a nepily mléko, které obsah radioaktivních prvků mít mohou. Varovala před konsumací lesních plodů (včetně hub). 

   Takže - aspoň na jihu Čech a Moravy, o Bratislavě nemluvě, začalo být lidem jasné, že žádná "společenská smlouva" mezi bolševickým režimem a konformním davem neexistuje! 

   Dav si onu "společenskou smlouvu" do roku 1989 - protože to bylo pohodlné - jen namlouval, aby omluvil, že je  bolševickému režimu konformní  - jsko teď v Číně...

   • Halvodemokrati nám lžou víc jak Čína, CCCP, Goebbels dohromady


   • Dovoluji si podotknout, že ve věcech, které jsou pro ně nepohodlné (a chtějí je utajit), lžou všechny režimy. Bolševici (mimochodem chybné pojmenování režimu v ČSR) nemají na lhaní patent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit