Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vždy když mne bloknou vím že jsem řekl bolestivou pravdu.

 • Od reality jsou na hony vzdálena data, které dodává ruské ministerstvo zdravotnictví. Jsou zjevně vylhaná.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jó to v Americe mají stejný problém s vylhanými daty, ale na opačném stupni. Na koronavirus (nebo spíš s koronavirem) tam patrně umírají lidé s infarkty mrtvicemi rakovinou a nejspíš i při dopravních nehodách. Ostatně napovědět nám může video s touto cenzurovanou odbornicí....https://www.freedom.social/ftv/musicmaniac/video/58120?fbclid=IwAR1CAzEhF0ePtaOnAfJaNIRddpC11s0JpgR9HAFo6GglBUjjWDu7aaMB_hk

  ale pevně věřím že můj příspěvek ani toto video šířící údajné "fakenews" zde nebude dlouho. Můžeme si svobodně a demogratycky myslet "jen ty správné schválené věci". Čo bolo, to bolo terazky som cenzorom......plány konspirátorů zhatí cenzóři a demograti.....😉

  • Příspěvek je v pořádku.Nebude se mazat.Nenapadá Kalouska.Zejména nenapadá Halika.Na tyhle jsou tady citliví ochránci zejména hákliví.

 • Dnešní den se do statistik na úmrtí s příčinou koronaviru zapíše černým číslem. Zemřelo náhle dalších 49 nebohých obětí. Řidič autobusu který měl mírné příznaky nákazy, při přejezdu mostu lehce zakašlal, v ten moment nezvládl řízení , prorazil zábradlí a spadl s autobusem do řeky. Všech 48 pasažérů i s řidičem se utopilo. Vědci už pracují na výzkumu jak koronavirus zaplavuje plíce vodou a jak tomu příště zabránit. 


 • Ukazuje se, že nový typ koronavirusu, vyvolávající onemocnění COVID-19, se zatím choval relativně stabilně. Zdálo se, že mutuje podstatně pomaleji než virus chřipky. To, že virus mutuje pomaleji, neznamená, že nemutuje vůbec.

  Analýzám mutace virusu SARS-CoV-2 se věnují dvě vědecké studie.

  První, zpracovaná Arizonskou státní univerzitou, objevila ve vzorku virusu, odebraného pacientovi v arizonském městě Tempe, širokou deleci - odstranění nukleotidů - stavebních kamenů nukleových kyselin, ze sekvence DNA virusu.

  Druhá, zpracovaná Národní laboratoří v Los Alamos, sledovala mutování virusu během vypuknutí chroby a předpokládá, že jeden ze zmutovaných virusových kmenů je dokonce nakažlivější než virusový kmen z Wu-Chan.

  Vědci pracující na arizonské studii však vygenerovali ze série vzorků tři úplné genomy SARS-CoV-2 a zjistili, že jeden z nich (AZ-ASU2923), vykazoval deleci týkající se 81 párů nukleových bází v genu ORF7a.

  Vědci vygenerovali ze série vzorků tři úplné genomy SARS-CoV-2 a zjistili, že jeden z nich, jenž nazvali AZ-ASU2923, vykazoval velkou deleci - týkající se 81 párů nukleových bází - v genu nazvaném ORF7a. Tento gen vytváří doplňkovou bílkovinu, pomáhající virusu nakazit lidského hostitele, a pak se dále replikovat a šířit v jeho organismu. Lze předpokládat, že tento protein pomáhá virusu obejít imunitní systém a po dokončení replikačního procesu zabíjet buňky hostitele.

 • Karel

  Umírají vosy které mnoho let žili v klidu na naší půdě a to i dokonce pod taškami takže něco je hodně špatně, ve vzduchu.A o promoření jsem už psal že musíme být hodně opatrní neboť virus má vliv na pohlavní orgány abychom nakonec nezjistili že ti promoření jsou sice zdraví ale neplodní.

 • Statistiky u článku jsou vyvedené hezky. Nepostrádají snad ani jistou míru pravdivosti.

  Ale dokuď nebude sjednocena metodika statistického vyhodnocování

  a dokuď si vlády různých zemí nepřestanou vylepšovat svůj obraz ve 

  světě různými čachry s pseudočísly, ve statistikách uváděnými, tak...

  (Ostatně, už britský premiér, pan W. Churchill, říkával, že zná tři stupně lži:  

  - lež 

  - sprostá lež 

  - a statistika...)

 • Stále jasněji vychází najevo, že SARS, způsobený virusem 2019-CoViD typi 1, typi 2 je dílem lidských rukou - speciálně laboratoří výzkumného ústavu čínské armády ve Wu Chan!

   „Vědci v laboratoři ve Wu-chanu aktivně pracovali na vývoji nejrůznějších forem virusů, včetně koronavirusu více než deset let,” - uvedl přední ruský mikrobiolog a světově uznávaný expert v oblasti molekulární biologie Petr Čumakov - "kdy v těchto laboratořích prováděli absolutní šílenosti - mimo jiné upravovali genom virusu tak, aby byl schopný infiltrovat specificky do lidských buněk." 

  Trochu přemítám, proč se toto pozadí celé této aféry dostává k lidem tak pomalu,” říká ruský mikrobiolog - "na genomu virusu 2019-CoViD je patrných několik úprav, dávajících virusu výjimečné schopnosti. Číňané, co na těchto úpravách pracovali, přitom své práce
  zveřejňovali ve veřejně dostupném (vědeckém) tisku".

  --------------------------------------------------------------------------

  Je nutno si v této uvědomit, že onen 2019 - CoViD patří do rodiny RNA virusů (genetická informace je přenášena ribonukleovou kyselinou), opatřených obalem. Přesněji řečeno, jde o jednovláknové virusy RNA s pozitivní polaritou. Jejich název je odvozen od charakteristického uspořádání povrchových struktur lipidového obalu, připomínajícího sluneční koronu. Ve výběžcích je obsažen bílkovinný enzym, schopný narušit buněčnou membránu.  

  Jedná se o nebuněčný organismus, od buněk, jako takových, se podstatně lišící - jde totiž o drobného nitrobuněčně žijícího cizopasníka, nacházejícího se na pomezí živé a neživé formy života. 

  -------------------------------------------------------------------------

  V této souvislosti je zajímavé, že mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina tento týden varoval před obviněními, že je nový koronavirus stvořený člověkem: „V situaci, kdy není dostatek informací, které nějakou tezi podporují, a není to ověřené vědecky, máme za to, že je nepřijatelné a nemožné bez důkazů kohokoliv obviňovat,” uvedl Dmitrij Peskov.

  • Tak pomalu se Vám to dochází ?, tak až budete někomu nadávat do "bolševíků" tak si to všechno přečtěte dozadu.Tohle byla ta lehčí část , pokud to znovu propukne na podzim , pak tu výhodu suchého léta mít nebudeme , ještě přijde na řadu jiná věc - poškození  plodnosti dnešní dětské populace mužského rodu.(ani nevíte jak bych se rád mýlil) Co se týče Putina tak ten se pos.al neb ruské duši odepřel maršparade a  z 9.5.přesun na 10 .5. , místo na léto (uznávám že třeba 22.6. by asi optimální nebylo)Ten strach o koryto i v Kremlu vítězí nad vlastním a velmi racionálním myšlením.🙂

   Peskov by asi taky nechtěl složitě vysvětlovat jak může umřít člověk u Moskvy na tropickou Ebolu někde v OSN.

   • Pan Dimitrij PESKOV očividně lhal!

    To je evidentní z předchozího textu 

    mého příspěvku!

    -----------------------------------------------------

    Relevantní je pouze tvrzení pana

    akademika Petra Čumakova.

    • Ona ta dobročinost Sackler family taky poněkud ztrácí neb jak se stát miliardářem a opium proplatí zdravotní pojištovna.Asi budeme hledat tu tradiční českou cestu.Koukám jak padají doktoři z oken v RF a čínští vědátoři bud mizí v prac.táborech nebo úplně , no nic nového pod sluncem Tak cov19>20mil + R<1🙂

  • To se říká od začátku té děsivé pandemie, že se jedná o umělý výtvor čínských rudých fašistů čili komunistů, kteří v té zemi vládnou. Čínští komunisté chtějí ovládnout svět a vnutit mu čínské komunistické otroctví. A u nás máme poskoky, kteří těm čínským  komunistům lezou do... (píp)

   • Smutné, když relativně rozumné osoby ovládne paranoia. 

    Na důkazy (skutečné) si nejspíš počkáme. Spíš se je obyčejný člověk nedozví nikdy. 

    Poskoků lezozcích tu do jednoho, či druhého zadku se najde vždycky dost, že ano? 

    • hlavně po tomhle prů.eru by měl celý svět tlačit na ČLR ,RF,USA (tam i soukromý sektor)aby s tím skončili , akorát nevím jak.Pokud vezmu Evropu jako celek (nemáme údaje z Číny)tak jsme to zatím odskákali nejvíc.

 • Karel

  Nevím co to znamená, ale zaregistroval jsem mírné zvýšení kosmického gama záření nízké úrovně(cca 3MEv) snad je to jen sezónní výkyv. Doporučují vědcům se na to podívat.

 • Dobré dopoledne, jak koukám na ty zprávy, tak to asi na tu "trochu jinou" chřipku opravdu nevypadá.☹

  • Koukám na zprávy z USA a je vidět že hloupost se nedá sdělit , tančící sestřičky - a bez jakékoliv roušky či brýlí , no tak s tímto přístupem to klidně bude ta Trumpetova jednička a až soudruzi v Číně přiznají barvu možná to bude dvojka , teda pokud nebudeme brát EU jako celek pak by to bylo asi sporné , uvidíme.Bohatí se diví že jsou taky nemocní  ,  nemoci a daně jsou přece jen pro chudé😬Zatím nejlépe zareagoval Bill Gates - zastavte min.na 2 až 3 měsíce , ekonomika je obnovitelná  , život ne , alespoň někdo.

   • Před chvílí jsem přišla z domova důchodců, kam chodím vypomáhat...

    Z ochranných pomůcek máme rukavice a látkové roušky, které nám našili dobrovolníci...

    Žádné na něco použití, jak v TV pořád říkají, že jimi domovy zásobují...

    Místo ochranných oděvů nám poslali pouze návod, jak se do něho obléct a pak sundat...

    Prostě výsměch...


    • Oprava : ...ne jedno použití...

    • Koloběžku, nedělej si legraci.TY nikam přeci "vypomáhat" nechodíš.Ty jsi přeci jiný koloběžek, který tady umísťuje úplně jiné jedy.

     • vanhorne

      Tebe rano vyzenou na pastvu, tam pomahas delet bbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuu?

     • Hmmm - musím tě zklamat...

      V domově pro seniory pracuji na dohodu...

      Klientky v nejrizikovější skupině - ročníky 1922 - 1939...

      Dříve jsem pracovala i s hendikepovanými pacienty...

      A jak říkám - co se týče ochranných jednorázových roušek - nedostal náš domov ani jednu...

      Musím se přiznat, že mě pak pindy kobliháře a Vojtěcha,

      o zásobování ochrannými pomůckami, vytáčí...

      Pokud tato má slova bereš jako jed = tvůj problém...

    • Vím že si myslíte že si dělám erdel ale učte se tam kde to vypuklo , ty záběry z Wuchanu : na hlavě lyžařské brýle , štít z pet barelu od vody a pod. , to nejde kůží pokud si nesáhnete do oka , nevím s tím vdechnutím , ale podle rychlosti jak je to svinstvo chytlavé tak to jde oční sliznicí a poté očním nervem , účinná ochrana i očí je důležitá .Prostě některá svinstva když chcete dostat do člověka jdou sliznicemi a ta oční je nejvnímavější .Bylo by to nadlouho  , totéž ochranný oblek pokud si z vrchu nepřenesete nic na ruku a z ní na sliznice tak je v tomto případě zbytečný a po každém vysvlečení si okamžitě umyjte a desinfikujte ruce.

     Domov důchodců je past v takovém období a pokud příbuzní spílají Vojtěchovi tak at se ptají sami sebe "proč " , bohužel ty lidi jsou staří a pohromadě  , tam je procento přírodního  výběru nízké už z podstaty , já Vám k tomu nemám již co říct , tak to je , no snad tu nebudeme rozebírat  kontaminovaný prostor , čas expozice ,šíření kapenek ve volném a uzavřeném prostoru.Jde o to aby vrchol Gaussovy funkce byl co nejnižší a časově rozprostřený , zatím to v ČR vypadá dobře. Tak ať se Vám c19 vyhýbá na 20 a více mil.Není to úplně na klídek - kávička ale nepanikařit .

 • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit