Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 •                                                    ***************

                                                         CZEXIT

                                                     ***************

  • Tak jo - a teď zkus napsat něco pod svou přezdívkou...

   • jsem si ani nestačil přečíst jak to dopadlo s těma ečkama v konzervě , příště když budete "vařit" tak nekoukejte na hambatý stránky protože pak to přesolíte a musí se to vyhodit😉

    Ono je stejně jedno jestli si tady někdo něco půjčí - stačí přečíst a víme 

    • 🙂🙂🙂

     • jo jo je mi to jasný ta konzerva byla řádně opepřená🙂🙂🙂

  • Co v tom pisateli (zjevně zneužívajícímu cizí nick), aby "exitoval" tam kde "budují" socialismus ("rudý", nikoli "hnědý").

   • josef.chmela

    Ty už jsi mnoho měsíců nemocný rudým a hnědým socialismem. Zřejmě na to bereš pořádný driják, když ti to zasáhlo i mozek.

 • Banda trotlů od novin by potřebovala na výlet.Nejlépe do Benátek.Hned zítra.Protože.Naběhne nová informace a novinoví šmudlové dlouhé hodiny špekulují co by se dalo,co kdyby, nebo jakou kvalitní otázku položit.Třeba v sousední TV Polska prostě chrlí věcné, konkretní informace.Aktualizují a nefabulují.To je to.U nás píše do novin a mluví do TV  kdokoliv.Máš dvě ruce, po 5 prstech?V zadku díru?Budeš novinářem.

  • vláda trotlů uspěla neb boji s koronavirem podlehla účtekovka - konečně je tu první obět a Bureš prý stojí ve frontě na roušky , to si pro ty pohádky chodí do severní Koreje?🙂  Teď už ho nemůžem poslat ani na Slovač , nezdá se ti že místo žvástů už dávno měla ject soběstačnost ve výrobě roušek a ochraných filtrů a místo tramvají a aut podpůrné přístroje , to vám vy tupá postkomunistická bando z áno musí napovídat normální lidi .Tak už držte zobáky , to je je  jak na hradě nejhorší je panika a objednávají se prostředky OPZHN na urovni špičkově vybavené armády.

   • Přání otcem myšlenky

   • V každé bitvě jsou oběti.Je jasné, že i u nás se najdou uslimpaní hrdinové, kteří ihned nalézají viníka.I v takové nelehké situaci se snaží sobě vlastní květnatou blbostí textu zaujmout.To jsi tady zas předvedl spartakiádu trapností ucpávko všech diskuzí.

    • jo smrdutá rybko , problém je že ještě před tejdnem Bureš říkal něco o horší chřipce a to je ten který to může ovlivnit , dokonce okřik Hamáčka že zbytečně plaší , už chápeš že stojí za ouno , nikdy nic nevymyslel jen vše kopíruje a doufám že apoň někde nechá odborníky nad stranou a sám přemešlí jak ještě v čase krize podstrčit nějakej podvod .Kapišto , nebo to pochopíš až ventilátor který pojede do Čech zhabaj Němci , či Slováci nebo Rakušané.Již před měsícem měla být připravena produkce roušek a jiného materiálu a přístrojů v domácím průmyslu , neb ty hlupáku nemáme moře a letecký most nám asi Amíci neposkytnou , a Bureš plácá já vám dovezu roušky a podobně.

     • Ty jsi měl radit Hitlerovi  by s těma tvíma nápadama vyhrál válku  .

      • já Hitlera a jemu podobný nerad🙂

     • Nepomáhá nikdo hlavně selhala unie.Eu diametrálně zklamala. Posíláme při každém průseru peníze  a pomoc do celého světa a Unie(už to slovo jasně říká co by to mělo být) vůbec sobě a členům nepomáhá.Toto novodobé RVHP je k hovnu.Jen moloch na tok peněz.Hlavně že si dotáhnou zahraniční dělníky, aby kola kapitalismu nic nezastavilo.

     • josef.chmela

      Ti tvoji amíci nám poskytnou ouno. Pomoc nám poskytuje tebou zatracovaná a nedemokratická komunistická Čína. Ta jediná je schopná účinně bojovat s koronavirem. Babiš si zde měl vzít příklad a už dávno měl neprodyšně uzavřít Prahu a ostatní semeniště viru a demokratického zla.

      Demokracie je vláda neschopných. Dokazují to všechny státy EU.

      • jo ochmelko pomoc si musíme sami a máme na to kapacity a spoléhat se na dodávky z Číny je asi tak moudré jako tvrdit že když chrchlá celá Itálie tak se to Čecha stojícího v Miláně na náměstí nedotkne neb není Ital.Samozřejmě pomoc je dobrá ale ani v té slavné Číně neví jestli to nejde tkzv. ve vlnách a pak už nikomu nedají ani papundekl na hubu.Nota bene nemáš vůbec žadné informace a klidně to může fungovat tak že na vlastní lidi kašlou aby byli v zahraničí za zachránce , tím se také některé totality proslavili , tady platí zachraň co můžeš ale když sám neumíš plavat tak tam neskákej neb pak musí zachránit dva.Pokud vím tak Wuchan je liduprázdnej , no doufám že né proto že už žádný roušky nepotřebují.Kapišto ty obdivovateli komunistickejch a jinejch totáčů.Celá slavná EU ještě před dvěma týdny včetně tupého Babiše tvrdila že se to týká těch co žerou syrové luskouny s netopýrama.

       • josef.chmela

        Reakce na příspěvek:

        Nech se vycpat ty mentálně opožděný obdivovateli USA teroristů a nefungující EU a demokracie.

       • Reakce na příspěvek:

        Pěkné je Marťáku, že ty s tím všim, co jsi tady naprášil nic neuděláš.Předvádíš tady opakované defilé blbosti, upachtěný dopisovateli.Jinak jsi bezmocný.A ta tvoje naprostá bezmoc je to nejkrásnější!Nikdy to nebudeš mit jinak.

        • Reakce na příspěvek:

         činit musí ti co to maj v popisu práce smrdutá rybko z agrovyžerto , já chtěl letět na 3týdny do Egypta se potápět , tak to odložim .

         • josef.chmela

          Reakce na příspěvek:

          Tak se potápěj u nás, pokud to umíš. V Egyptě se potápět, to umí každé děcko.

          • Reakce na příspěvek:

           potápění není šnorchlování a korálovej svět tady můžu hledat tak v kině🙂

 • Není to žádná sranda.A pak najednou přicházejí Kalousci,Piráti a podobná chátra se svěžími neotřelými myšlenkami a nápady.Nejhorší je, že tihle kousci ty své vymazlené nápady myslí naprosto vážně.Ale ona pandemie nebude trvat věčně.A u nás platí - v česku se neodpouští ani nezapomíná.

  • To máte naprostou pravdu - proto je jasné že takové zrůdné bestie typu babiš a jeho áňo smečka je zralá na odpis. Neb něco tak odporného jako je ta čobolocká prolhaná, křivácká nestvůrná STB-cká kreatura Bureš/báábiš je dobrá pouze pro pár bezmozkových koblihářů. Zbytek národa ví, že něco tak podlého jako je bábiš patří tak max. před hlavně popravčí čety.


   • Jestlipak jste si všiml jak se starají o živnostníčky , najednou někomu došlo že by na ty dotace  částečně neměl  kdo vydělávat a pokud budou na sociálních dávkách tak by benefity z dotací mohly být i záporné a Babiš by třeba musel platit daně , no nevím jestli mu finančák uzná když je bude posílat po 99 Kč zaokrouhleno dolů🙂Ty bláho to musí být kardinální prů.er aby některé věci byli jasné.Vypadá to že už větří nové kámoše ve Wuchanské komunitě prý by ty žluté hvězdy v rudém poli s Hamáčkem taky skousli a hradní sketa je v bunkru v Lánech ten má zas strach že mu to spočítá 😇 tam nahoře definitivně , ""hrdina" má strach že je to soudná hodina"

    • Chcete po Novákovi, aby něco chápal nebo si něčeho všiml? Nechcete toho po této osobě moc najednou? 

     • Novák sic někdy za hranou ale pravdivě ,ten čínský paralen je nějaký divný , prý Prymulu nahradí Hamáček - není to v červeném svetru čínský igráček , Vám opravdu nevadí děkovačky Tvrdíkovi a spol.?Holt Prymula má smůlu neb estébák by mohl ustoupit do pozadí , tak doufám že Prymula je unavený a není rozčarovaný a nebo mu došlo že  s těma netopýrama z tržnice něco nesedí.Snad na to nemá vliv Marek Prchal s čínskejma prachama za zády  , ona ta Evropa bude mít asi jiné priority než financovat zisky soudruha Andreje.A Zeman ? Ovčáček kouká z Lán jestli nad Ruzyní není nějaký  čínský padáček třeba by se tu mohli usídlit jen dočasně.Roušky co jsme si ušili v době kdy jich tu dle eštébáka ze slovači mělo být tisíce jsou špatné , dobré jsou jen s těmi čínskými oušky.České podniky neví zda zavřít a ještě za něco prodat Čínanovi či Babišovi , nebylo by to poprvé.To se mám jako radovat ?V nemocnicích umírají lidi jak když se topí a tady si někteří včetně té slavné opozice hrají jako by nic.Škoda že v celém světě není povinnou četbou ta Bílá nemoc od Karla Čapka ,  on umřel na chřipku a následný zápal plic .To je až neuvěřitelné.

      Zdá se mi, že už tu nemám co dělat, byl bych tu směšnou figurkou, můj svět umřel, věřil jsem totiž v jakési závazky, v takzvanou čest ve smlouvě a podobné věci. Myslím, že bych se v téhle tlačenici nevyznal... 

      za to mu vytloukli okna u domku........................................Tak at se Vám c19 dál vyhýbá min.na 20 mil.

   • Nováku nováku.A na tu četu jsi jako přišel kde? To u vás v ústavu si hrajete takto na policajty?Nezlob, nezlob.Paní chovatelka ti pokrátí řetaz, co jsi přikantovaný k ústřednímu topení.Uvidíš.

    • Hybaj pro kýbl a jdi čistit bránu Vodňanské drůbeže , tady kecáš a zanedbal si svojí práci a vezmi si vestu aby tě někdo nepřejel

     • MartiŇáku už je vyčistěno neboj.Ale ty máš ráno předtančení s koštětem v oranžové kazajce, co?Místo je u kontejnerů, co? A pak hned popelnice.Taneční mistře.

      • ty asi neumíš počítat , tak mazej a znovu a dál , já ti to pak jako vedoucí mistr půjdu zkontrolovat a chran tě ruka "pro tebe sv.andreje" jestli sis nevydělal ani na tu výstražnou vestu ze sekáče🙂ty okoune

  • Nejhorší je když někdo velebí čínské soudruhy a podlézá jim, když čínské orgány z Wu-chanu zamořily svět Či-Ko-Virem (Čínským komunistickým virem.)

   • josef.chmela


    Nejhorší je když někdo velebí americké teroristy a podlézá jim. Až americké
    orgány z New Yorku zamoří svět Am-Ko-Virem to bude teprve fičák. Zatím to vypadá na největšího potencionálního šiřitele.

    USA vůbec mají vše nej...

    -nejvíce nakažených, zanedlouho budou mít nejvíc mrtvých,

    -největší teroristé světa, největší výdaje na zbrojení,

    -nejvíce vojenských základen na světě, nejvíce zadlužená ekonomika, atd.....


    • podle počtu uren ve Wuchanu to vypadá že jednoho nebožtíka vysypou až do 20 plechovek a v rámci kšeftu z toho udělaj přesýpací hodiny🙂

     • josef.chmela

      Odhad je 40 000 mrtvých. To budou mít tzv. západní demokracie zanedlouho také.

      • Byl jste dneska venku ? , suchý mráz a čisté jasné nebe ,co myslíte že to udělá s tím svinstvem co vydechnete když jste nemocný?To je ta síla Sibiře , ta teď léčí Evropu.Jinak to vypadá že vzduch v Číně bude ještě horší aby mohli skoupit fabriky v Evropě za  prachy co jim tam pošleme za ty hadry co si každý umí ušít a jak to tak vypadá tak se té stádové imunitě  stejně nevyhneme , akorát jde o to aby ztráty na životech byly co nejmenší.Holt někdo bude mít poníka za půl miliardy a jiný na světě plechovej domeček ve tvaru a velikosti konzervy .Tak at se vám c19 vyhýbá na 20 mil .🙂Ono je stejně něco co nás přesahuje a to je ta příroda ,celý ten vesmír a život v něm.😇i ten je součástí pokud je.

 • josef.chmela

  Máme zde 50% potencionálně nebezpečných občanů, kteří mají plnou hubu lidských práv a demokracie a přitom nerespektují práva a svobodu druhých, zákony a nařízení vlády. Neuvědomují si, že lidská práva a demokracii vyvažují i povinnosti. Semeniště těchto nebezpečných tzv. "demokratů" je v Praze a mezi voliči tzv. demokratické opozice.

  Demokracie není anarchie.

 • Škoda, že nemáme v čele vlády v této krizi novináře. Ti vědí všechno, všemu rozumí a na všechno znají řešení. 

  Je to pěně vypráskaná banda neumětelů a shazují se na každé tiskovce svými jedovatými dotazy na lidi, kteří jsou 18 hodin v zápřahu a na rozdíl od nich nesou odpovědnost. 

  • teď bych koně nepřepřahal , ale až to opadne tak bych to tomu zbojníkovi z Bociánského hniezda spočítal , ten má jedinou starost , protlačit zákony které ho budou chránit , co kdyby masky na hradě nepomohli.

  • To by se za komunistů nestalo že 😂

   Soudruhu Jásánku, proč nadáváte na novináře a současně 24 hodin denně smrdíte v diskuzích pod články těchto novinářů.

   Založte si svůj diskuzní server třeba rudavatra.ru budete mít narváno.

   • Od takového intelektuálního giganta jako Vy si nechám vždycky rád poradit. 

    Vzhledem ke svému věku moc netuším, co by se za komunistů stalo nebo nestalo, ale vidím, že dneska se děje mnohé. Že se kromě různých virů šíří i hloupost některých diskutujících. A tady zákaz vycházení nepomůže. Vy důchodci máte vždy po ruce jednoduchý a (pro Vás) srozumitelný argument - kdo myslí jinak, než já (když se mi to povede) - je nezbytně nutně bolševik.

    Jednoduchý člověk - jednoduché myšlení. Alespoň v klidu užívejte stáří.

    • Pokud jste mladý tak si nedělejte v dnešní době děti , je to risk ,počkejte až to opadne , už jsem to uvedl , každá viroza je pro plod riziko (i ta hradní ale ta není virového původu).Máte rad historii , tak víte co bylo deset  ran egyptských  " hmyz  ,zaplavy a bouře krupobití , při bouřce je tma, prostě po záplavách vybili žáby,světe div se přemnožil se hmyz komáři -larvy , bahno , není přirozený nepřítel - žáby , komáři roznášeli pravděpodobně virozu typu mutující malarie a ta napadla lidi i zvířata na souši i ve vodě, víte ta smrt prvorozených - všichni teologové a vědci bádají jak je to možné že to ostatní děti neměli , ne to je myšleno po epidemii  a jsou to děti počaté v období virové chřipky  prvorozené po tom čase, na mrtvých zvířatech které tahle viroza také usmrtila se množí mouchy , to už je spekulace možná napadla i vodní živočichy , proto voda krvavá ,třeba jen neživá v níž je všechno mrtvé ,proto krvavá nikoliv barvou neb smrti předchází někdy zranění , tak jak si to mohli vysvětlit nebo se to časem blbě přeložilo, ale to jsou jen a jen spekulace a exodus no v té době měli židé status otroků a jestli se nemýlím tak už kvůli te čínské chřipce par věznů prchlo(čínská proto že se objevila v Číně i ta španělská nebyla ze Španělska , tak má Donald  pravdu i kdyby soudruzi z Wuchanu desetkrát koupili studio Disney s kačerem ).Tak ještě jednou at se vám c19 vyhýbá na 20 mil a více.Třeba jsou to jen bláboly a duševní pochody bolševíka ,hlupáka ,eurohujera,emerickýho agenta  martinaka .Pokud jste skutečně byl v Číně tak vám závidím já do svých 21 let nemoh ani do Vídně a proto otevřená bedna rudého soudruha vyvolává moje emoce.

   • josef.chmela

    Samozřejmě  by se to nestalo. Protože komunisti v Číně ukázali celému světu jak s koronavirem úspěšně bojovat. To evropské a USA demokracie nedokáží. A nebýt komunistů v Číně tak nemáme ani roušky, respirátory a antibiotika. To jste to dopracovali demokraté, že? Tak max. do pr......

    • nejdřív nám pošlou vuchanskýho netopýra a pak roušky , o jak šlechetné ,prej ty roušky  v Číně vyráběj dlužníci PPF🙂

     • Kdyby nám tisíc respirátorů poslal kačer Donald, to by byl rauš, že ano? 

      • jinak sedma z pod pyramid je "štěstí"které v té době Egypt jako říše měl , učte se historii a fyziku s matematikou - neskutečně to "dává".

       Ještě když ta WHO rozproudila debatu , ten černý panáček se zobákem z dob morových epidemií je doktor a už ho bolí zuby z hadru kolem huby , tak chce aby sliny z vydechnutého vzduchu šli pod vzduch který vdechuje , pak že byli naši předci hloupí.

      • To máš 110% pravdu , ale stále platí že nejlepší je vyrábět vše v ČR , protože když kouknu na Itálii kde se fakta netajila jak v Číně tak se taky může stát že příště se poperou o zásilku aniž se přiblíží k hranicím České republiky.

   • KIMCID

    ANTIQUE:A kolik podobných epidemií bylo za posledních 50 let, že by jste nám napsal zkušenosti co dělat?

    • Ukradni mi nick s odpověz si sám. Nic jiného neumíš rudý noku.


     • Ja se tě normálně zeptal ty tu lžeš o kradení nicku nevím co to se mnou spojuješ.Rudej nok byla je tvůj fotr.

 • Gorobilypes

  Poznání z krize nikdo nepotřebuje EU a nikdo nepotřebuje senát

  • Ano, někomu stačí když mu fýrer řekne co má dělat a když nezlobí tak mu dá naž.at.

   • Gorobilypes

    Přesně to si o tobě myslím Merkelova ti přikáže A tY uděláš

   • josef.chmela

    Řešení pandemie není o hraní si na lidská práva a demokracii. Jak se má postupovat předvedli celému světu s úspěchem v Číně.

    • S takovým úspěchem že teď mají obavy z těch co se vrací ze světa , tuším že se tomu říká reexport , bylo by načase říkat si pravdu a na té Číně mi něco nesedí , ale třeba zbožné přání obdivovatelů totalit je lék .Doufám že si  komunističtí oligarchové v Číně nemyslí že je lepší vydělávat prachy ve světě než se starat o vlastní protože mají dost lidí .Nas mnogo - to už tady bylo.V takovém případě jsme v Evropě jenom hračičkové kterým chybí pár figurek z člověče nezlob se.

     • josef.chmela

      Tebe z té hlouposti nevyléčí ani zbožné uctívání té tvoji demokracie a USA teroristů.

      • no ona totalita tvůrčí práci nepřeje , myslím že si ve věku kdy by tě to mělo dojít.A jen tak mimochodem nikoho neuctívám a víra má hlava , ruce ale už to taky není ono.

 • Proč mám takový dojem, že tu diskutuje jen jedna osoba sama se sebou?

  • Poněvadž jste uvědomělý soudruh, vy lišáku.

   Můžete použít tlačítko pro bonzáky a uvědomit administrátora, asi by jste byl překvapen kdo tu řadu let pěkně po bolševicku vytváří multinikový cirkus kterého jste i vy účastníkem.

   • Děkuji pěkně za uznání. To potěší. Od znalce o to víc. 

 • Koronavirus roztahuje po světě USA, 

  Virus který unikl z jejich laboratoří a jejich žoldáci to tahají po svých vojenských základnách po celém světě.

  • Tento blábol jstre vyzvracel sám nebo ho opsal z nějakého štvavého komoušského plátku.

   Něco tak pitomně obludného dokáže "vypotit" opravdu jen ta nejšpinavěšjší komoušská zrůda.

   • Ale co když má pravdu? Trumpovi nelze věřit ani pozdravení.

 • Já si myslím, že zde na Tiscali je vedena diskuze akorát tak z kornoutem, co má nick koloběžka.1, obcan, ANTIQUE a desítky dalších. Dříve měl tento kornout jeden nick a to Sajmon, tudíž je zbytečné se s tímto kornoutem pořád o něčem dohadovat......

  • realista

   BINGO!!!! 🙂

 • Andrej Babiš se snaží utajovat svoje kolosální a trestuhodné selhání, zakázal hygenikům ze Zlína poskytovat informace. 

  Ten člověk si z toho dělal legraci, v době ohrožení státu riskoval milióny životů, jím vedený stát byl naprosto nepřipravený. Navíc v Lovosicích, kde má sídlo Babišova firma, údajně nějaká čínská banda podvodníků, šmelila s rouškami. 

  Andrej Babiš patří před  soud, který se bude zabývat jeho selháním a jeho zločiny proti občanům České republiky.

  • To Powerdog:

   Škoda, že Vaše štěkání není slyšet až k plotu, že? Kousat můžete také jen tak ke kotníkům, i když rád tak ke krku. Je mi Vás docela líto.

   Kromě nenávisti v té své kebuli opravdu nemáte nic jiného? 

  • Tak tak - koblihář nezapře svou STBáckou příslušnost - zakazuje, přikazuje, nutí udávat...


   • Ještě, že Vy dva s psíčkem víte všechno nejlépe. 

    Jak chcete řešit aroganci nakažených ke zbytku populace? Patrně je potřeba zapalovat svíčky. Hlavně nezakazovat. 

    • Zachovejme prosím zatím opatrnost, ještě není nic vyhráno, ale snad ani prohráno. Chce to trpělivost. 

     Nebojte se, ani Vy všichni Všeználkové a vytrubovači politické nenávisti - až to bude za námi - budete mít dost prostoru na nadávky Stbákům, Slovákům a já nevím čeho.

     Můžete potom excelovat, jak jste všechno dávno věděli, jak Vám bylo všechno jasné - pak už to budou jenom řeči. A třeba se ukřičte. To je v pořádku. 

     Teď jde trochu o víc. Nebo nejste schopní realitu vůbec vnímat? 

     • josef.chmela


      Všeználkové a vytrubovači politické nenávisti jsou schopni vnímat pouze sebe, pokud se dříve nepožerou mezi sebou.

  • Řekněme si na rovinu tady tak drobet všichni zachrápali a budíček Made in China se tak nějak po komunisticku rozbila Babiš ani vláda neselhali trestuhodně ,pouze pozdě ale přece začali jednat  , čekat na centrální řízení z EU tak se dočkáme v létě.Babiš si určitě připíše zásluhy které nemá , možná to že jsme si šili roušky doma a taky je používáme zachránilo tuhle zemičku a to sluníčko a léto.Je ještě brzo dělat závěry ale poučení jak bejk to není jediný organizátor toho aby byla zajištěná soběstačnost a musíme kousek hadru , co zručná švadlena a zaučená manažerka ušijí za 5 minut když jim to budou připravovat , vozit přes půl světa.Příjemně dnes překvapila Sparta prostě mimo dresů a reklamních íčovin šijí roušky nejen pro fandy a fabrička má práci.Tady je to řešení a v zrcadle nejen na vládní úrovni neskutečná nerozhodnost a přijmutí zodpovědnosti něco činit , pomoc z Číny ok a to se mam dívat jak jí děkujeme až se PR práší , ale i tak Číno dík , a pokud dodáš pravdivá data o koronavirusu od podzimu 2019 a na základě čeho jste zastavili 2 měsíce práci  , pak ti svět může děkovat  , zatím nám prodáváš a my ti platíme a závěrečný účet - ještě jsme nepřeskočili a to v rámci planety  všechny státy.Žente k odpovědnosti ty kteří nechávají léky a i ty blbý hadry na hubu šít někde jinde at už je to v rámci ČR nebo EU a těší se že všecho budeme vyrábět v Indii ,Číně ,Thajsku a pod. ale až ten korona odezní , teď ne.Jediná omluva že to opravdu nikdo nečekal

   Radši ani nedomyslet až se sloučí pandenie jako ta současná , orkány a budeme mít všechno elektromobilní .Toto říct před rokem tak Vás málem ukamenovali .(nepochybně by se u některých "evropanů" mohli školit.Je na nás jak se poučíme . EU má smysl ale zoufalou neakceschopnost .

  • Chachacha poveráku! Pan ministerský předseda interpretuje kolektivní rozhodnutí jiných.Dostatečně vzdělaných.A pak jsou tady uslimpaní hrdinové, co by chtěli být vidět.Dovedeš si představit že takový Kalousek, Fiala nebo ten šmudla od Pirátů promlouvají k národu? Jakože ve vší vážnosti?Takové veselé poloinformace a trapnosti o nějakém soudu, rouškách vyzkoušej přednášet třeba pod mostem.A připíjej si s ostatními krabicovým.

  • realista

   Jestli patří někdo před soud tak je to tlupa soukromých lichvářů z FEDu a všech kdo s nimi už sto let páchají zločiny proti lidskosti. Tam hledejme příčinu koronaviru a všech  pr..s..rů posledních sto let. Ovšem díky mediální manipulaci si to mnoho lidí stále neuvědomuje......

   • bych brzdil tlupa z Bank of China může být daleko horší🙂

    • realista

     Buď jsi totálně zaostalý ve vzdělání anebo jsi zaplacený troll a provokatér....😉

     • 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit