Přejít na výpis diskuzí

Marihuana sice tlumí některé nemoci, ale výrazně zvyšuje krevní tlak

3.10.2017 17:34
red 8 příspěvků

Marihuana, kterou lékaři doporučují jako léčbu na množství nevyléčitelných nemocí, není zdraví tak prospěšná, jak může její propagace působit. Na kadriovaskulární systém má mnohem větší dopad než běžné cigarety. Kromě toho, že může způsobit infarkt, také výrazně zvyšuje krevní tlak a s tím spojené riziko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud by to někdo chtěl na léčebné metody ,tak v podobě mastí čajů atd. jsem pro ale vám jde jen oto se zhulit a případné následky aby platili ostatní. A stím zásadně nesouhlasím . Každou chvíli je vezprávách honička s zhuleným idiotem a opravdu nejsme pokusní králíci abychom se účastnili vašich závysláckých požadavků. Fěťák zůstane fetákem. Sebrat občanku a do práce . *3*
  • Asi je možné že marihuana zvyšuje krevní tlak, ale já osobně tuhle rostlinu beru jako užitečnou a to z hlediska zdravotního. Sám z téhle látky vapuju cbd liquidy, mám na to svojí kapesní mašinu od vapour 2, takový menší vaporizér a potom co si to dám mi je dobře. Kouřím to hlavně kvůli spánku, protože se mi potom opravdu dobře spí a odpadají ze mě negativní věci. Je to hlavně legální a není to psychotropní.
  • Tak s tím že zvyšuje krevní tlak bych moc nesouhlasil. A vím očem mluvím. Mam zvýšený krevní tlak a beru léky. A když si zmerim tlak před a po vykoureni travky,tak po je krevní tlak poctatně nižší než byl. A měřící přístroj na měření tlaku je na profi úrovni. Vyzkoušeno několik krát se stejným výsledkem.
    • Jak můžeš vědět jaký jsi měl tlak když jsi byl zhulený. To je pouze tvá iluze.
  • Můj laický názor je, že je tady jistá podobnost s chlastem.

Ten má také nejvíce devastující následky na blbce, lidé inteligentní s ním dokáží žít často i docela překvapivě bez větších problémů dlouhá léta ( např. fotograf Saudek ), známý hulič JXD je též zatím v pohodě.
  • To jsou zase keci...
    • 1/ kecy

2/ najdi si svůj nick...
  • Feťák zůstane feťákem ať konzumuje cokoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit