Přejít na výpis diskuzí

Může největší letadlo světa konkurovat společnosti SpaceX?

1.7.2017 11:54
Ladislav Loukota 6 příspěvků

Jméno SpaceX je fanouškům kosmonautiky dobře známé. Společnost Elona Muska učinila v posledních třech letech skrze přistávání a znovupoužívání prvních stupňů svých nosičů Falcon 9 rázné kroky vstříc zlevnění letů do vesmíru. Jako její konkurent se nejčastěji skloňuje Blue Origin, tedy společnost jiného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Milé G , co podle tebe VŠECHNO Američani ukradli? Tak se pochlub, jak jsi vzdělán.
 • Mria nebyla největší. Tento primát stále drží Howad Hughes se svojí Spruce Goose, ale jen do doby, než se vznese a přistane Stratolaunch.
 • Stroj na snímku bude mít podle mého (laického) názoru problémy s pevností draku zvláště při prudších dosednutích při přistání nebo při letu v turbulentních podmínkách.

  Proč trupy nespojuje ještě jedna příčka u ocasních ploch?

  Tohle vypadá nedůvěryhodně už od pohledu.
  • Vyzerá to síce nedôveryhodne ale Scaled Composites vie čo robí s obdobným dvojtupým lietadlom skúsenosti má a aj letové. https://en.wikipedia.org/wiki/Scaled_Composites_White_Knight_Two
 • Systém americké demokracie si zachovává schopnost generovat objevné a přínosné věci. Amerika tak nadále zůstává avantgardou lidské civilizace.
  • No má spíš peníze zaplatit lidi z celého světa.A po vzoru Číňanu vše ukrást.U nás byrokracie zapříčinila že vynález musí projít schvalovacím procese.Američan jde na úřad a hne dostane číslo patentu.Takhle bylo Američany a Číňany ukradeno hodně nápadů a vynálezu ze světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit