Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezva článek, ale prosim opravit "kazachstánský Bajkonur" na kazašský.
    • janchor
      Hloupá chyba, pardon. Opraveno a díky za upozornění!
  • "...nejpravděpodobnějším vysvětlením jsou vzdušné víry, které plankton smetly z mořské hladiny a následně si s ním v atmosféře pohrávaly tak dlouho, až ulpěl o nějakých...." takže jen prach co se usadil na vesmirne stanici a za cas by to "uschlo" samo Ale jupi mame dalsi teorii jak vznikl zivot to v jinegalaxii stejnym zpusobem se dostalo na obeznou drahu z "pra-zeme" zrnko planktonu to se usadilo na komete ktera pak dorazila do nasi slunecni soustavy a spadla na Zem. A Vse je vysvetleno! na to kdo stvoril zivot na "pra-zemi" se neptejte tam se dostal stejnym zpusobem *3*
  • Nebylo zveřejněno, zda byl plankton živý či mrtvý?
    Ještě mi nedává spát zmíněné slovo " Hřadovat" ....dle výkladu prý slepice nocují na" hřadu" (sedí na vodorovně položeném bidle, v přírodě tak nocují např tetřevi na větvi) tak doufám, že tam našli jen ten plankton.
    • janchor
      Ano, šlo o živé mikroorganismy. Jinak "hřadování" bylo použito jen v širším významu "spokojeně dřepět", vesmírných slepic jsem prozatím zůstali ušetřeni, i když kdoví, jestli už neklovají do Hubbleova dalekohledu!
      • To že šlo o živé organismy jste měli napsat, to je strašně důležité a pokud by ti byla pravda, změnilo by to chápání smyslu Vesmíru v ohledu na vakuum a život.
        To hřadování ber jako ironii s nadsázkou, prostě mě takové přirovnání rozesmálo *1*
        • janchor
          Organismy, které zvládnou přežít ve vakuu, nejsou žádná novinka - ale jo, mělo to být zdůrazněno. Měl jsem za to, že slova o několikaletém hřadování jsou dostatečná *4*
          • V pohodě, žádný problém, hlavně že o tom píšete a to se přeci cení..ve Vesmíru je sice vakuum, ale ve své podstatě je vše jinak...když Astrálně cestuji vnějším či vnitřním Vesmírem, také tam dýchám a nejsem plankton..on přeci lidstvu Thovt vzkázal " Jak dole, tak nahoře i naopak " *3*
  • KIMCID
    vesmírnaj plankton?zajimavé
    • No vesmírný.... když si vzpomenu na Bradberyho - kdo ví kdy to tam amíci vysadili... víte vy co tam dělají za kumprštykle??? Že by zemský plankton při té výšce... jejda..
      • KIMCID
        to je spíšjak od Browna
        • Brown opisuje od předchůdců. kteří si o problematice a možnostech ledacos nastudovali. Tenkrát byli znalejší a psavci si dávali pozor aby ze sebe nedlali bl é. Takový Browm - slátanina vyrabovaná z kdoví kolika knih... srabař
    • Inquisitor
      Možná se i objeví nějaká ta vesmírná velryba, vesmírný plankton požírající :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit