Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KAKOCHU

    vzdyt to je jasny.hleda si zivot a nasla ji zde.hleda si zivot a nasla si ji i nekde jinde.totiz neverim,ze jenom mi mame prostredi na ziti.jestli je to miliardy sv.let nekde jinde je zivot realni.treba terba nebo treba...jsou nekde dinosauri,treba lide treba se nekde zije  a maji rok 1920 nebo 1870 anebo 3890 ....jsou teda o mnoho let dopredu teorii je velmi hodne...a mozna je to jen fantazie....treba treba treba.........

  • Moje jediná bílkovina, která mě pohání je tento protein https://www.onefit.cz/lion-nutrition-100-whey-protein-1000-g :D 

    Teď vážně.. vesmír musí být takových "objevů" plný, jen než se to všechno objeví, tak už tu většina z nás nejspíš nebude. Což mě trochu mrzí, protože vesmír otevírá tolik nových možností a my tu na zemi řešíme takové prkotiny.. 

  • "Bílkoviny (proteiny) – přírodní látky, jejichž hlavní složkou jsou aminokyseliny – představují základ každého živého organismu. "

    .

    Na maličkaté Zemi, která je napatrným zrnkem písku v ohromné a nekonečné poušti. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit