Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to tušil..
  • Zato vy nejspíš pusinko zadaná nebudete. Jestliže máte tolik času na vysedávání u počítače, vymýšlení a psaní pitomostí, nemůžete zcela logicky už mít čas na domácnost, rodinu a manžela. Pokud se ovšem s někým u toho počítače nestřídáte na směny.
  • Velmi významný výzkum, ale na to jsem přišel před lety a tak to dělám pořád. Jak mám něco po ruce ....... *3* *3*
  • asi vás zklamu, ten je zadaný, musíte se poohlédnout jinde *15*
  • A taky soudruh Zeman; toho ani viróza neporazí.
  • Dokonalý partner je Paroubek, protože má sexy mozek!
  • Asi jsem to napsal málo srozumitelně. Myslel jsem tím případy, kdy ženy hledají muže pro rodinu, tedy který by byl ochotný s se s ní oženit a mít s ní děti.
  • to hledají někoho s celou famílií? no to jsou ale kaskadérky....
  • i tady se dva našli... známe je všichni... oba inteligentní, bohatí, tak trochu nácci, ale sluší jim to *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Brát toho, kdo je po ruce?
    Myslím si, že výběr partnera je spíš srdeční záležitost...někdy dost bolestná...
  • Mnohdy to tak skutečně je, jak píšete :-)
  • Může to být i tím, jak se všichni sami přeceňujeme a tomu odpovídají i naše požadavky.
    Stačí si jen přečíst seznamovací inzeráty na některých seznamkách a uvidíte, jak zejména ženy vyjmenovávají požadavky na partnera, co by měl, co by neměl a málokdy vypíší, co za to nabízejí samy. Co se týká jich samotných, tak se to v převážné většině shrnout větou: "Aby měl bral takovou, jaká jsem". Dovedeme si asi představit, co se za tím skrývá *1*
  • Ano, to vidím kolem sebe, jak kolegyně mají potíže už po třicítce někoho sehnat na trvalý vztah s rodinou.
  • To nevěřím....
  • Já jsem sice bohatá mladá dáma ale také stále nemůžu najít muže který by byl
    stejně chytrý a vzdělaný jako já. My emancipované dívky to v postkomunistických
    státech nemáme jednoduché - milovníků hospod je tu plno ale gentlemanů málo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit