Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My si právě kvůli přechodu na DVB-T2 nakonec rovnou koupili novou televizi. Ta stará už stejně blbla, takže bychom ji dříve nebo později stejně museli pořídit. Co se týče digitální televize, tak s tou jsme zatím hodně spokojení. Ze začátku jsme teda zaznamenali pár výpadků, ale teď už je všechno ok.

  • Tento článek beru jako skrytou reklamu na satelitní vysílání,A jedna malá chybička se vloudila,analog už léta nevysílá.Je třeba si ověřit fakta.Dále,je pravda že v systému T2 se dají přenášet větší datové toky.Pro spotřebitele to ale zatím a ještě dlouho nebude mít žádný význam.Proč?Protože v HD vysílá jen ČT a komerční stanice na HD nechtějí přejít k vůli větším nákladům.Jsem přesvědčen že za přechod na T2 stojí ve velké míře lobby komerčních stanic,proto aby se daly zpoplatnit TV stanice vysílající v T2.A co se kvality týče?Dnešní přechodový stav vysílání je nestabilní a obraz zamrzá.Přijímací systém mám špičkový,desítky let jsem pracoval na montáži antén a kabelových rozvodů.Bydlím vzdušnou čarou 35km od vysílače Kojál a signál dosti kolísá.Doufám že se zlepší v ostrém provozu.Satelit doporučuji jen do míst kde není jiná možnost příjmu protože poměr výkon/cena uSat balíčků je neadekvátní .Je to můj názor,nikomu ho nenutím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit