Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vůbec nechápu, proč museli pozemní vysílání přesunout na DVB-T2. Akorát přidělali lidem starosti. My jsme si tak kvůli tomu museli koupit nový Set Top Box. Samozřejmě to nebyl problém, protože nestojí hodně peněz, ale museli jsme nějaký vybrat, protože se jich vyrábí hodně a pak pro něj dojet do obchodu, takže půl dne stráveného řešením, jak nám bude fungovat televize.

• Tento článek beru jako skrytou reklamu na satelitní vysílání,A jedna malá chybička se vloudila,analog už léta nevysílá.Je třeba si ověřit fakta.Dále,je pravda že v systému T2 se dají přenášet větší datové toky.Pro spotřebitele to ale zatím a ještě dlouho nebude mít žádný význam.Proč?Protože v HD vysílá jen ČT a komerční stanice na HD nechtějí přejít k vůli větším nákladům.Jsem přesvědčen že za přechod na T2 stojí ve velké míře lobby komerčních stanic,proto aby se daly zpoplatnit TV stanice vysílající v T2.A co se kvality týče?Dnešní přechodový stav vysílání je nestabilní a obraz zamrzá.Přijímací systém mám špičkový,desítky let jsem pracoval na montáži antén a kabelových rozvodů.Bydlím vzdušnou čarou 35km od vysílače Kojál a signál dosti kolísá.Doufám že se zlepší v ostrém provozu.Satelit doporučuji jen do míst kde není jiná možnost příjmu protože poměr výkon/cena uSat balíčků je neadekvátní .Je to můj názor,nikomu ho nenutím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit